Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

XONE PlayerUnknown's Battlegrounds (Game Preview)

D
Kód:
MSOS62951
EAN (čárový kód):
889842271485
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.03 kg
Značka:
Microsoft

Zboží nelze zakoupit.

NENÍ TO JEN HRA. JE TO BATTLE ROYALE.

Zahrajte si během preview hry na Xboxu

Tvůrci nejlépe prodávané hry pro PC PlayerUnknown's Battlegrounds přináší hráčům kompetitivní boj o vlastní přežití, ve kterém půjde o to, kdo zůstane jako poslední naživu.

Bitevní pole čeká

Seskočte padákem na obří nedostupný ostrov s ničím než svými znalostmi a oblečením na zádech. Zkoumejte, vykrádejte a hledejte zbraně nebo používejte vozidla k nalezení zásob a výbavy pro rychlý boj.

Bojujte sami – nebo vytvořte tým

Sami nebo v týmu s dalšími hráči se zapojíte do vyhrocené bitvy o to, kdo zůstane poslední naživu.

Získejte vítězství

Zlikvidujte každého hráče na mapě a získejte právo chlubit se jako jediný přeživší hráč.

Optimalizace pro Xbox One X

Hra PlayerUnknown’s Battlegrounds je vylepšená pro Xbox One X, nabízí technologii vysokého dynamického rozsahu a přináší opravdový vizuální vhled do bitevního pole.*

Podrobnosti o hře

Tvůrci nejlépe prodávané hry pro PC PlayerUnknown's Battlegrounds přináší hráčům kompetitivní boj o vlastní přežití, ve kterém půjde o to, kdo zůstane jako poslední naživu. Vykrádejte zásoby, hledejte zbraně a vybavte se, abyste mohli zaútočit na konkurenci sami nebo v týmové četě. Staňte se jediným přeživším v adrenalinové hře plné neočekávaných a intenzivních okamžiků.

Preview hry: Hra je nedokončená a stále ve vývoji, může se proto v průběhu času měnit, a může být vydaná jako neúplný produkt. Informace k preview hry naleznete na adrese xbox.com/GamePreview. Hraní vyžaduje Zlaté členství Xbox Live (prodává se samostatně).