Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Gears Tactics

P
Kód:
MSOS25546
EAN (čárový kód):
889842718560
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.08 kg
Značka:
Microsoft

Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Angličtina
PEGI 17
Platforma Xbox ONE
Typ distribuce krabicová

V tahové taktické hře Gears Tactics se budete snažit zničit strůjce všeho zla. Budete stát proti přesile nepřátelských příšer.

Děj se odehrává 12 let před prvním dílem ságy Gears of War. Z podzemí vystupují na povrch města hordy sarančat a město jim začíná podléhat. Najděte a přemozte tvůrce všeho zla, který vytváří příšery v podzemí.Ve hře Gears Tactics si zahrajete za postavu Gabe Diaz, který bude budovat týmy a nabírat nové členy. Společně s nimi potom vyrážejte na mise, abyste mohli ulovit houževnatého a mocného vůdce armády Sarančat – Ukkona.Překonejte všechny překážky v Gears Tactics a snažte se být chytřejší než nepřátelé.

Vychutnejte si poutavý příběh s Gabe Diazem v hlavní roli vůdce. Gears Tactics. Upgradujte své týmy, vylepšujte jim brnění i zbraně.Proto, abyste porazili i ty nejsilnější bossy, budete muset zvolit agresivní přístup k boji. Intenzivní bitvy jsou plné neustále se rojících nepřátel.