Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

XONE DOOM

V
Kód:
CEX31466
EAN (čárový kód):
5055856408970
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.09 kg
Značka:
Bethesda

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Angličtina
PEGI 18
Platforma Xbox ONE

DOOM je zpět a vrací se ke svým kořenům. Opět se ocitneme v roli mariňáka mířícího na stanici UAC (Union Aerospace Corporation) na Měsíci, aby odvrátil invazi monster, která se chystají napadnout Zemi a vyhladit lidstvo. 


Hra poběží na enginu id Tech 6, poslední generaci, která hru opatří extrémně realistickým vizuálním kabátem, světelnými efekty a zároveň umožní vylepšení fyzikálního modelu předmětů. 
Nečekejte otevřený svět, prostředí hry DOOM je tvořeno především stísněnými uličkami, plnými stínů a temných zákoutí, kde smrt čeká na každém kroku. Není čas ukrývat se nebo zastavovat a léčit rány - invaze nečeká, a je třeba ji zastavit. Čeká vás klasický arzenál účinných zbraní a extrémní násilí, kde budete démony rozřezávat motorovou pilou.

Hlavní rysy :
- Klasická příběhová kampaň s ikonickými zbraněmi, vylepšeními a novými pohyby pro boj zblízka.
- Multiplayer - prověřené rychlé boje v arénách ala idsoft s tradičními i novými herními módy.
- DooM SnapMap - editor úrovní, díky kterému si může herní komunita vytvářet a hrát nepřeberné množství dalších a dalších úrovní.