Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

XONE Adaptive Controller

Kód:
MSOP87548
EAN (čárový kód):
889842439038
Počet ks v balení:
8
Hmotnost:
1.09 kg
Značka:
Microsoft

Hrajte podle svého

Xbox Adaptive Controller navržený primárně k plnění potřeb hráčů s omezenou mobilitou představuje sjednocené centrum pro zařízení, které zlepšuje dostupnost hraní.

Funguje s řadou zařízení

Připojte externí zařízení jako spínače, tlačítka, držáky a joysticky a vytvořte si vlastní zážitky z ovladače, který je jedinečně váš. Tlačítko, posuvné tlačítko a spouště se ovládají pomocí asistenčních zařízení (prodávají se samostatně) propojených pomocí 3,5mm jacků a USB portů.

Podpořeno komunitou

Postaveno od základů díky silným partnerstvím s charitou AbleGamers Charity, nadací Cerebral Palsy Foundation, SpecialEffect, Warfighter Engaged a mnoha dalšími členy komunity. Názory od těchto skupiny pomohly dojít ke vzniku designu, funkčnosti a balení ovladače Xbox Adaptive Controller.

Součást rodiny Xbox

Hrajte na konzolích Xbox One a počítačích s Windows 10 se známými funkcemi jako Xbox Wireless, Bluetooth, konektivitou USB, funkcí Copilot a 3,5mm stereofonním konektorem pro sluchátka.

Přizpůsobte si svůj zážitek

Použijte aplikaci Příslušenství Xbox na konzoli Xbox One nebo v systému Windows 10 a dále přizpůsobte svůj zážitek přemapováním tlačítek a změnou profilů. Vytvářejte různé profily ovladače v aplikaci a okamžitě přepínejte mezi třemi z nich pomocí zabudovaného tlačítka v profilu.​

Související zboží