Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Wii Mario Power Tennis Nintendo Select

D
Kód:
NIWS43121
EAN (čárový kód):
045496366780
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.18 kg
Značka:
Nintendo

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Sportovní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Wii

Mario Power Tennis je druhým titulem "New Play Control" - oblíbený Mario Power Tennis přichází z GameCube přepracovaný tak, aby využil možnosti nového ovládání Wii. Tato nová hra umožňuje vybrat si z mnoha postav ze sérií Mario a hráči mohu hrát buď klasický tenis, nebo na tenis zaměřené minihry. Mód turnaje se hraje jak v singlech tak ve čtyřhře a umožňuje zpřístupnit mnoho nových postav, extra miniher a kurtů a také ještě náročnější Turnaj hvězd.

Nový způsob ovládání vám umožní provádět různé údery švihnutím ovladačem Wii Remote v příslušném směru, přičemž je využito ovládání Wii citlivého na pohyb. Hráč nyní může zvýšit sílu svého úderu vyčkáním na naplnění ukazatele a udeřením do míčku v posledním možném okamžiku. Hra nabízí různé úrovně ovládání podle schopností hráče.

Hra nabízí:

  • Nové ovládání hry vám umožňuje využívat různé údery jednoduchým švihnutím ovladačem Wii Remote.
  • Váš hráč nyní může zvýšit sílu svého úderu vyčkáním na naplnění ukazatele a udeřením do míčku v posledním možném okamžiku.
  • Hra nabízí 4 úrovně ovládání – jednoduchou, střední, pokročilou a obtížnou.