Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
UB914
EAN (čárový kód):
8595142719559
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
0.1 kg
Objem:
0.12 l
Značka:
UMAX

Wifi připojení : 802.11 bgn
Napájení: 2 x AAA baterie nebo USB kabel
Rozměry:  průměr 6 cm, výška 2,7 cm
Aplikace : U-Smart (Android a iOS)

Obsah balení:
Sensor s displejem
2 x AAA baterie
Samolepka na pripevnění
Návod CZ/SK/EN/PL/HU

Upřesnění o posílání dat na server / do aplikace:
1. Pokud je stabilní teplota/vlhkost (nebo hodně malá změna), senzor se pro ušetření energie nepřipojí k internetu a o půlnoci odešle všechny data za předchozí den
2. Při náhlé a velké změně teploty se senzor připojí okamžitě a odešle data
3. Při běžných změnách se údaje odesílají každou hodinu
4. Po krátkém zmáčknutí tlačítka Reset se všechny uložené údaje odešlou

Chytrý Wifi senzor teploty a vlhkosti s displejem a mobilní aplikaci U-Smart v češtině

Chytrý WiFi senzor je určen pro sledování teploty a vlhkosti ve vymezené oblasti. Nabízí displej pro okamžité sledování teploty a vlhkosti. Je propojen s mobilní aplikací U-Smart, v které lze sledovat dané údaje a nastavit upozornění při překročení zadané hodnoty. Senzor lze zapojit i do automatizace a interakci s ostatními U-Smart zařízeními. Instalace je velmi snadná a jednoduchá.  Použité jsou dvě AAA baterie s výdrží na několik měsíců. Senzor podporuje i napájení přes micro USB port.

Jedna aplikace pro všechna zařízeníMobilní aplikace U-Smart je navržena s konceptem "jedna aplikace pro všechna zařízení" a nabízí řadu možných nastavení včetně chytrých scén a sdílení s ostatními uživateli. Koncept nabízí zabezpečené a šifrované připojení k internetu a cloudu. Odezva systému je v řádu milisekund, veškeré operace probíhají velmi rychle.

Chytré scény, automatizace, časovač a plán vypnutí a zapnutí

Chytré scény využijete při ovládání více zařízení. Například určitá scéna může zapnout nebo vypnout všechny určené zásuvky nebo rožnout světla v daném místě nebo v celém domě. Automatizace znamená ovládání chytrých zařízení při splnění určité podmínky. Například pokud se otevřou dveře do pokoje, zapnou se světla apod. 

Aplikace nejen v českém jazyce
 Aplikace je připravena pro Android i iOS ke stažení a podporuje také český jazyk. Je vyvinuta s maximálním úsilím o jednoduché a přehledné ovládání a komfort při jejím používání. S jinými uživateli lze zařízení sdílet jejich pozváním do aplikace.