Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Zumba: Burn It Up!

Kód:
NSS980
EAN (čárový kód):
8023171044293
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Značka:
505 Games

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Taneční
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová

Oblíbená taneční party je zpět a ještě lepší než kdykoliv předtím! Zumbu je možné označit za dnes už globální hnutí, které z kondičních cvičení dělá skutečnou zábavu. I proto cvičí Zumbu každý týden více než 15 milionů lidí ve 186 zemích světa.

Oddejte se své denní dávce Zumby kdekoliv a kdykoliv, procvičte si svižné figury a rozhýbejte boky za doprovodu originální Zumba hudby a těch největších pecek současných světových hitparád. Pomocí ovladačů Joy-Con snímejte své pohyby a získejte odměnu za energický a elegantní tanec.

• Více než 30 písní: Tančete na největší hity dneška, jako je „I Like It“ (Cardi B, Bad Bunny a J Balvin) a „Level Up“ (Ciara), nebo na pulsující originální Zumba skladby, které vás zaručeně rozhýbou.
• Objevte svůj taneční styl: Zvolte si intenzitu tréninku podle nálady a vybírejte ze zbrusu nových i oblíbených klasických sestav zahrnujících vzrušující taneční styly z celého světa.
• Slavní instruktoři: Učte se od těch nejlepších! Proslulí instruktoři Zumby se postarají o to, abyste neztratili motivaci a zůstali soustředěni na cíl.
• Ohromující živá vystoupení: Rozbalte to na stylových místech a s ohromujícími vizuálními efekty, které reagují na vaše pohyby a odměňují vás za vaše úsilí.
• Cvičení v pohybu: Cvičte doma nebo na cestách! Už žádné výmluvy – do svého oblíbeného tanečního kurzu se teď můžete přenést kdykoliv a kdekoliv.
• Dejte jiskru své taneční party: Bavit se můžete až ve 4 hráčích!
• Fitness, které má skutečné výsledky: Vyberte si z 30 tříd tu, která vyhovuje vaší úrovni zdatnosti, stanovte si osobní cíle a sdílejte své úspěchy s přáteli.

Majitelé konzole Nintendo Switch mohou hrát fitness hru Zumba Burn It Up! v televizním a stolním režimu. Majitelé konzole Nintendo Switch Lite si mohou hru vychutnat ve stolním režimu s pomocí oddělených ovladačů Joy-Con, prodávaných samostatně.