Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Zaklínač 3: Divoký Hon - Kompletní Edice CZ

D
Kód:
NSS950
EAN (čárový kód):
5902367642006
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Značka:
CD Projekt

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Akční, RPG
Lokalizace České titulky
PEGI 18
Platforma Nintendo Switch

Kompletní edice obsahuje veškerý stažitelný obsah, který pro hru vyšel, a to včetně dvou obrovských příběhových rozšíření: Srdce z kamene a O víně a krvi. Je to dokonalá příležitost, jak poprvé vstoupit do tohoto světa nebo si toto dobrodružství připomenout – na cestách!

OBROVSKÝ OTEVŘENÝ SVĚT, KTERÝ MŮŽEŠ PROZKOUMAT
Navštiv město Novigrad plné přepychu a korupce, odolávej kousavému mrazu na větrem ošlehaných skelligských ostrovech a utkej se s temnými silami, které se prohánějí po opuštěné a zpustošené Zemi nikoho. Vypluj na otevřená moře, ponoř se pod hladinu a hledej dávno ztracené artefakty anebo osedlej svého oře a vrhni se do boje – svět Zaklínače jen čeká, až ho prozkoumáš.

BEZKONKURENČNÍ ROMÁNOVÝ PŘÍBĚH, VÍC NEŽ 150 HODIN HRANÍ
Zaklínač 3: Divoký hon, jehož základ s vedlejšími úkoly mají přes 100 hodin a dalších více než 50 hodin přidá dodatečný obsah, kombinuje půvab napínavého příběhu tradičních RPG se svobodou volby, kterou mohou nabídnout pouze hry s otevřeným světem. Dělej rozhodnutí a čel jejich následkům a odemkni si konec šitý na míru tvému stylu hry.

NYNÍ NA SWITCH – HRAJ DOMA I NA CESTÁCH
Hra je vyvinutá tak, aby využívala všeho, co dokáže Nintendo Switch nabídnout, a představuje skutečně silný zážitek na cestách.