Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Winter's Wish: Spirits of Edo

P
Kód:
NSS7850
EAN (čárový kód):
5060112438967
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.07 kg
Objem:
0.2 l
Značka:
NIS America

Popis produktu

V roce 1716, v prvním roce éry Kjóho, vládl Japonsku osmý šógun Tokugawa Jošimune. V reakci na opakované útoky netvorů na město Edo zřizuje Tokugawův šógunát "Oniwaban", tajnou skupinu, jejímž úkolem je držet netvory pod kontrolou a udržovat ve městě klid.
O jedenáct let později se ve vesnici daleko od Eda narodila dívka se zvláštními schopnostmi, kterou vyděšení obyvatelé města vyhnali do zasněžených hor. Důvod? Dívka bezchybně vidí "černou nit", kdykoli dojde k nějakému neštěstí, a její znepokojivá schopnost s naprostou jistotou předpovídá pohromy.
Jednoho dne se před ní objeví muži, kteří tvrdí, že jsou členy tajemného Oniwabanu, a tvrdí, že ji v Edu potřebují. Brzy se dívčina schopnost, která jí dříve přinášela jen neštěstí, stane neocenitelným přínosem Oniwabanu a jeho úsilí v boji proti příšerám...


Klíčové prvky

  • Fantasy odehrávající se v historickém Japonsku v duchu první lokalizované konzolové otome hry Hakuoki: Demon of the Fleeting Blossom (Démon prchavého květu)
  • Dojemný, emotivní příběh s nádhernou grafikou a několika konci, které můžete objevit
  • Vyberte si jednu ze tří různých divizí Oniwabanu, do které se hrdinka přidá, a seznamte se s jejími kolegy. Buďte opatrní - ne všichni mohou být lidé!