Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

P
Kód:
NSS708
EAN (čárový kód):
0810023037491
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Značka:
NIS America

Parametr Popis
Žánr Adventura
Lokalizace Angličtina
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová

Z hlavy Gojčiho Sudy nepřichází pouze jeden, ale hned dvojice detektivních příběhů ve stylu noir. Oba překypují záhadami a tajemstvími! 

Ve hře The Silver Case se ve městě začnou objevovat záhádné sériové vraždy, přičemž detektivové z 24 Wards Heinous Crimes Unit mají spadeno na jednoho muže: Kamuje Ueharu. Tento legendární zabiják před 20 lety sejmul několik vládních činitelů v případu, který je dnes znám pod jménem "Silver Case". Nicméně nikdo vlastně netuší, kdo - nebo co - Kamuj vlastně je. Opravdu se vrátil? Je to ten nechvalně proslulý vrah?

The 25th Ward: The Silver se odehrává pět let před událostmi hry The Silver Case, kdy 25. policejní sbor vznikl v oblasti zátoky města Kanto. V jednom bytovém komplexu je zde za podivných okolností nalazena zavražděná žena. To je začátek zdánlivě nahodilých událostí, během kterých se zkříží cest několika postav včetně detektiva Morišimi Tokia. Po rekapitulaci všech vodítek se odhalí skutečně šokující schéma vraždění...

  • Surrealistická spása: Objevte dvě kriminální záhady z pera Gojčiho Sudy. Prozkoumejte dystopický svět v němž se to hemží temnými zvraty a odhalte mrazivou pravdu. 
  • Veledílo pro vaše smysly: Ponořte se do světa, jenž se vymyká svým stylem a hudbou od známého skladatele Masafumi Takady (killer7, Danganronpa, No More Heroes).
  • Dvojitý zločin, a to hned dvakrát: Zažijte vůbec poprvé hry The Silver Case a The 25th Ward v jednom balíku na konzoli Nintendo Switch a odhalte tajemné záhady i na svých cestách. 

The Silver Case 2425 Deluxe Edition obsahuje: 

  • Kompilaci her The Silver Case 2425 pro Nintendo Switch
  • Oficiální soundtrack
  • Artbook s artworky ze hry
  • Sběratelský box

The Silver Case 2425 (Deluxe Edition) vyjde na konzoli Nintendo Switch 9. července.