Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

P
Kód:
NSS6655
EAN (čárový kód):
045496512330
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka:
Nintendo

Parametr Popis
Žánr Adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová
Verze Game Medium

Fyzická verze Splatoon 3 + Expansion Pass vychází 25. července! Jejím obsahem bude krom základní hry, Expansion Passu i tříměsíční individuální Nintendo Switch Online členství, takže vám nic nebude bránit v tom, abyste ihned vyrazili do online bitev!

Sestavte svůj tým a nabarvěte svou cestu k vítězství!

V Splatoon 3 pro Nintendo Switch přežijí jen ti nejnabarvenější!

Vítejte v městečku Splatsville, které se nachází v sluncem spálené oblasti Splatlands. Zde na vás čekají nové zbraně, pohyby i vybavení. Postavte se soupeřům v bitvách nasátých inkoustem, odrážejte vlny Salmonidů a překazte invazi Octariánů. 

Pokrýváním inkoustu na různé povrchy a taktickým měněním humanoidní a chobotnicové formy v režimu pro čtyři hráče na každé straně Turf Wars budete získávat území. Tým, který ho získá více, vítězí! Občané Splatsville získali některé nové schopnosti...

Existuje celá řada možností, jak vyzrát na soupeře! Zapojte se do klasických bitev či bojujte ve čtyřech druzích hodnocených zápasech. Oba tyto multiplayerové režimy si můžete užít ve stejném týmu s přáteli!

Související zboží