Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
NSS529
EAN (čárový kód):
0810023036722
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Značka:
NIS America

Parametr Popis
Žánr Adventura
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová

Z tvůrčích myslí, které vám přinesly princeznu Penny-Punching a Průvodce princeznou, přichází temně humorný příběh o vykoupení!

Když záhadný úkaz způsobí, že duchové budou uvězněni v jedovatých projevech vlastního osobního zoufalství, dokáže je očistit pouze povýšena Poisonette. Když se vydají přes Bellesove peklo, narazí na padlé duše toužící po útěku, další Poisonettes se svými vlastními programy a zvrácené bytosti zrozené z Poison Mires, která jim hrozí zastavením! Jaké temné pravdy odhalí o toxickým světě kolem nich ... I o sobě navzájem?

Tento titul (střílečka-akční) kombinuje vysokooktanovou hratelnost a pochmurný a přesto okouzlující umělecký styl do jednoho nezapomenutelného dobrodružství.

Použijte síly Poisonette na čištění Poison Mires a odstřelujte nepřátele. Svůj herní zážitek si můžete také přizpůsobit výběrem mezi mužským nebo ženským plavidlem, odemykáním zbraní a vylepšeními v každém světě.

  • Jedovaté partnerství: Jednoduše měnte mezi jedovatou Poisonette a její nádobou ovládající zbraně a kombinací palebné síly a ovládání zón zničte bytosti Poison Mires.
  • Odemkněte nové zbraně čištěním oblastí a vylepšujte statistiky Poisonette prostřednictvím svých možností dialogu.
  • Enigmatic Encounters: Odhalte záhadné okolnosti, které způsobily, že Poisonette a její plavidlo byly otrávené cestou k vykoupení.
  • Po cestě se setkejte s další Poisonette, každá s vlastní agendou, jakož i padlé duše, jejichž osobní Bellesovo peklo musí být očištěno, aby mohly být osvobozeny.
  • Poškozené a barevné: Díky uměleckému stylu, který je stejně pochmurný, tak okouzlující, tato zkroucená pohádka prakticky skáče z obrazovky! Od živých pódií až po živé herní efekty je toto dobrodružství vizuálním zážitkem.