Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

SWITCH Hades

Kód:
NSS255
EAN (čárový kód):
045496427429
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.07 kg
Značka:
Nintendo

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová

Fyzická verze hry Hades dorazí do obchodů 19. března!

Hades je dungeon crawler ze skupiny rogue-like her, jenž v sobě kombinuje to nejlepší z předchozích titulů od studia Supergiant Games - rychlou akci Bastionu, atmosféru Transistoru a příběhové vyprávění Pyre.

Vybojujte si cestu z pekla

Jako nesmrtelný Prince of the Underwold ovládnete síly a mýtické zbraně Olympu s jediným cílem - osvobodit se ze spárů samotného boha mrtvých. Při každém pokusu o únik budete silnější a odkryjete další kousek příběhu. ​

Řečtí bohové vám budou krýt záda! Zeus, Athéna, Poseidon a mnoho dalších vám pomůže na vaší cestě. Využijte jejich speciální upgrady "Boons", díky kterým i vylepšíte své schopnosti. Existuje tisíce možných kombinací vaší postavy, které můžete objevit za pochodu. 

Postaveno na znovuhratelnosti 

Během každého průchodu neustále se měnícím Podsvětím na vás čeká spousta překvapení. Místní bossové si na vás budou moc dobře pamatovat!

V balení titulu naleznou hráči i kód na stažení originálního soundtracku pro PC a třicetidvoustránkovou příručku plnou artworků bohů, duchů a monster ze hry.