Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
NSS200
EAN (čárový kód):
045496478551
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Objem:
0.2 l
Značka:
Nintendo

Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo Switch
Typ distribuce krabicová

Fell Dragon povstane!

Přivolávejte emblémy a zachraňte kontinent Elyos ve Fire Emblem Engage pro Nintendo Switch.

Nová hra ze série Fire Emblem se odehrává na kontinentu Elyos, který se skládá ze čtyř říší obklopující svatou zemi v jeho samotném středu. Před tisíci lety zde vypukla krutá válka mezi obyvateli Elyous a Fell Dragonem.

Během ní začal místní vyvolávat emblémy, hrdiny z ostatních světů, aby jim přišli pomoct. Společně s emblémy po svém boku bojovníci každého z národů srdnatě bojovali, až nakonec se jim podařilo Fell Dragona uvěznit. Nicméně v poslední době se začínaly objevovat zprávy, že by Fell Dragon mohl být brzy vzkříšen...

Ujměte se Aleara, tzv. Divine Dragona, jenž se vzbudí tisíce let po skončení války, aniž by si cokoliv pamatoval. Reagujte na výzvu se zapojit do bojů a společně se svými spojence zabraňte tomu, aby došlo ke vzkříšení Fell Dragona.

Čeká vás velké dobrodružství! Poznávejte celou řadu spolubojovníků i nepřátel z každého národu a předejděte zničení světa.

Fire Emblem Engage vyjde 20. ledna 2023 na konzoli Nintendo Switch.

Související zboží