Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
NSS128
EAN (čárový kód):
0810023031581
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.05 kg
Značka:
NIS America

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr RPG
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Nintendo Switch

Vládce je mrtev. Netherworld upadá. Je čas znovu nastolit pořádek! Princ Netherworldu Laharl procitá, aby bojoval za svůj trůn a je jen na něm a pár nepravděpodobných spojencích, zda ubrání, co mu právem náleží. Spolu se svým prohnaným vazalem Etnou, andělským nováčkem Flonne a s řadou dalších výbušných osobností se Laharl proseká, prostřílí a probojuje až na vrchol. Dosáhněte se svou skupinou na level 9999, odemkněte šílené speciální dovednosti, týmové útoky a kouzla a rozdávejte miliony damage points v této ujeté HD předělávce klasické RPG.

Klíčové prvky:

  • Pociťte hněv Laharla! - Dobijte Netherworld a vstaňte v jeho čele jakožto princ Laharl v tomto ujetém příběhu asasínů, princezniček a robotů!
  • Hodiny temnoty! – Vaše Disgaea je zpět a je lepší než kdy předtím! Hrát můžete nejen hlavní příběh, vyzkoušejte také Etna Mód s novými postavami, které v původním vydání nenajdete! Vytraťte se do Světa Předmětů na stovky hodin rychlé strategické RPG akce, nyní poprvé v HD!
  • "LEVLIT", KÁMO! –  "Vylevlete" cokoli od postav přes předměty po obchody, zatímco si to štrádujete ve 100-tunových boxerkách! Nevychází vám vše, jak byste si představovali? Vtrhněte do Temného Shromáždění a pozměňte zákony Netherworldu podle svého!