Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
NSS115
EAN (čárový kód):
5060112438684
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.12 kg
Objem:
0.2 l

Popis produktu

Od chlapců k mužům - Pomozte skupině Parazit 5 najít pravou lásku prostřednictvím "cvičných schůzek", které je připraví na jejich budoucí partnery. Možná, že na této cestě najdete svou pravou lásku i vy?
Jsi ten pravý? - Najděte svůj ideální milostný typ prostřednictvím seznamovacího dotazníku! Každý člen Parasite 5 má jiný druh lásky, což znamená, že partner, se kterým nakonec skončíte, bude záviset na výsledcích dotazníku. Chcete prozkoumat různé typy lásky? Nová hra+ umožňuje hráčům ručně vybrat cestu své postavy a může dokonce odemknout další milostná spojení...​

Nejdřív přijde láska, pak teprve manželství - odpovědi, které zvolíte během příběhových voleb, mohou zvýšit vaši úroveň lásky s postavou. Pokud se postavě vaše odpověď zalíbí, zažijete vzestup síly lásky. Obtížnost můžete zvýšit tím, že v nabídce vypnete animace Love Surge. K získání skutečného konce každé cesty je zapotřebí určitá Úroveň lásky!
Jděte s proudem - K dispozici je vývojový diagram, který umožňuje sledovat postup příběhu. Přeskakujte do již prožitých scén a vraťte se k příběhovým volbám. Pomocí vývojového diagramu můžete znovu projít různé cesty a/nebo znovu prožít všechny pamětihodné scény!