Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
UQ256
EAN (čárový kód):
4713213511282
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
15 kg
Objem:
90 l
Značka:
Qnap

CPU: Intel® Core™ i5-7500 3.4 GHz čtyřjádrový procesor
Grafika: 9th Intel® HD Graphics
Systémová paměť: 16GB DDR4 (8GB x 2)
Paměťový slot: 4
Maximální paměť: 64GB
Flash paměť: 512MB DOM
Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 2242/2260/2280/22110 SATA 6Gb/s SSD
Poznámka: 1. SSD M.2 není standardně součástí dodávky. 2. M.2 SSD operace mohou snadno generovat nadměrné teplo. Doporučuje se instalovat chladič (od QNAP nebo poskytovatele třetí strany) na M.2 SSD.
Pozice pro diskové jednotky: 8 x 2.5”/3.5” SATA 6Gb/s, 3Gb/s HDD nebo SSD
Port USB: 1 x port USB 3.0 (přední), 4 x port USB 3.0 (zadní)
Gigabitový Ethernet port: 4 x GbE RJ45
HDMI výstup: 3x  (HDMI 1.4b)
Slot PCIe: 3 (HDD area: 1* PCIe Gen3 x8; Processor area: 2* PCIe Gen3 x4)
Zvuk: Vstup: 2 x 6,3 mm MIC In
Výstup: 2 x vestavěné reproduktory a 1 x 3,5 mm Line Out
Rozměry (V x Š x H): 234.6 x 369.9 x 319.8  mm
Hmotnost: NAS 11.23kg, Celkově 12.32kg
Zvuková hladina: 21.6 dB
Napájecí jednotka: ATX 100-240V~, 3-1.5A Výstup 250W
Ventilátor: 3x8 cm a 1 x 9cm
Stránky výrobce: QNAP

TVS-882BR využívá vícejádrové procesory Intel® 14nm 7. generace a nabízí pokročilý hardware s vylepšeným stupňovaným ukládáním, dělením na diskové oddíly podle aplikací a distribucí síťového provozu. TVS-882BR disponuje 5,25" rozšiřující pozicí SATA, která umožňuje instalaci kompatibilní jednotky Blu-ray nebo dokovací stanice RDX (k dispozici jsou modely s předinstalovanou jednotkou na optické disky nebo dokovací stanicí RDX). Po jednoduché instalaci můžete zálohovat obsah svých disků/kazet RDX do zařízení NAS pro dlouhodobé uložení a snadnější sdílení nebo můžete soubory z NAS zapisovat na disky/kazety RDX. Tři sloty PCIe 3. gen. umožňují využívat 10GbE/40GbE NIC, rozšiřující řadič SAS a adaptér na USB 3.1 10GbE, čímž se TVS-882BR stává ideálním nástrojem pro nejrůznější aplikace ukládání.

  • 5,25" rozšiřující SATA pozice pro instalaci jednotky na optické disky nebo dokovací stanice RDX
  • Dva sloty M.2 SATA 6Gb/s a automatické stupňování Qtier pro optimální efektivitu úložišť
  • Tři výstupy HDMI umožňují přímé přehrávání disků prostřednictvím Linux Station
  • Překódovává videa 4K H.264 za chodu nebo offline*
  • Qfiling umožňuje automatickou organizaci souborů; fulltextové vyhledávání Qsirch pomáhá soubory nacházet rychleji
  • Podporuje jednotnou dálkovou správu serverů QRM+, technologii QvPC, virtuální počítače a kontejnerové aplikace a úložiště pro virtualizaci
  • Aplikace Síťový a virtuální přepínač pomáhá při rozdělení síťového provozu a přesměrování dedikované přenosové šířky pro rozličné aplikace
  • Virtual JBOD (VJBOD) umožňuje využívat volný prostor QNAP NAS k rozšíření kapacity jiného QNAP NAS

Kompletní scénáře zálohování
TVS-882BR podporuje zálohování různých médií a umožňuje přímé zálohování obsahu z disků/kazet RDX do zařízení NAS. Ve spojení s automatickou organizací souborů Qfiling a modulem pro fulltextové vyhledávání Qsirch přináší TVS-882BR úplně nové prostředí pro snadnou správu všech souborů z vašich disků/kazet RDX na soukromém cloudu. Soubory uložené na NAS lze také zapisovat na disky/kazety RDX pro další ochranu v podobě zálohování. Různé scénáře použití:

Snadná instalace, rychlé zálohování a sdílení
TVS-882BR disponuje rozšiřujícím slotem na optický disk (optical disc drive, ODD) SATA, který umožňuje instalaci 5,25" vypalovačky optických disků nebo dvou tenkých vypalovaček disků s rozhraním SATA. TVS-882BR podporuje také diskové jednotky USB. Společnost QNAP dodává modely s předinstalovanou jednotkou ODD Blu-ray, abyste mohli okamžitě začít používat diskové aplikace. Po instalaci ODD můžete procházet diskové soubory přímo pomocí File Station a rychle zálohovat soubory na NAS, čímž ušetříte čas a nebudete muset soubor nejprve přenášet do počítače a potom do NAS. Různé režimy sdílení (e-mail, sociální síť, sdílení odkazu, sdílení jiným uživatelům NAS) vám umožňuje snadno sdílet informace s dalšími, čímž se vyřeší dřívější nepraktické sdílení diskových souborů.

Zálohování disků a přehrávání videí
Soubory uložené na NAS lze snadno zálohovat na disky pomocí jednotky optických disků modelu TVS-882BR. Dlouhodobá archivace dat je možná za použití oblíbeného softwaru pro tvorbu disků prostřednictvím Linux Station nebo Virtualization Station. Můžete si také přímo užívat médiální obsah uložený na discích pomocí aplikace VLC Player, když zřídíte připojení vzdálené plochy k Linux Station.

Zálohování vyměnitelného pevného disku RDX
Model TVS-882BR také obsahuje Tandberg RDX® QuikStor™ interní 5,25" dokovací stanici SATA (8813-RDX), která umožňuje nainstalovat vyměnitelné a přenosné kazety s pevnými disky RDX. Soubory v kazetách RDX lze spravovat pomocí aplikace File Station nebo zálohovat/synchronizovat soubory do jiného zařízení NAS nebo do cloudu pomocí aplikace Hybrid Backup Sync. Ve srovnání se standardními externími pevnými disky má kazeta Tandberg RDX robustní provedení odolné prachu, které dokáže vaše data chránit delší dobu.

Archivace dat, zálohování a klonování pomocí Archiware P5
Sada softwaru Archiware P5 je software pro správu dat na různých platformách pro archivaci, zálohování a klonování na QNAP NAS*. Rozhraní na bázi prohlížeče má čtyři moduly, abyste mohli bezpečně zálohovat, archivovat a obnovovat data na různé úložné cíle (jako je disk, páska a cloudové úložiště). Všechny tyto moduly také podporují souborové servery, DAS (Direct Attached Storage) a SAN (Storage Area Networks).

Procesory Intel® 7. generace
TVS-882BR vychází z vysoce výkonných vícejádrových procesorů Intel® 7. generace s možnostmi, jako je Core™ i5 a Core™ i7, DDR4 2133 MHz RAM (navýšitelná na 64 GB), čtyř portů sítě Gigabit Ethernet a rozhraní SATA 6Gb/s nabízí rychlosti čtení/zápisu až 447 MB/s. TVS-882BR disponuje hardwarově akcelerovaným šifrováním Intel® AES-NI pro oba svazky na NAS a sdílené složky umožňující přenosové rychlosti až 443 MB/s, čímž zlepšuje výkon a zabezpečení a přitom zajišťuje bezpečí citlivých dat uložených na TVS-882BR. Výrazně zvyšuje účinnost aplikací náročných na CPU, jako je virtualizace, přehrávání videa 4K v reálném čase a obsluha velkého počtu simultánních připojení.

Rozšiřitelnost M.2 SATA 6Gb/s SSD cache
TVS-882BR má dva sloty M.2 SSD vyhrazené na cache pro zvýšení výkonu IOPS. Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier pro automatické stupňování automaticky přesunuje často používané soubory na SSD a zřídka používané soubory na HDD pro optimální výkon úložiště.

Slot PCIe pro různé scénáře ukládání
TVS-882BR poskytuje tři sloty PCIe 3. gen. s šířkou pásma 1GB/s na jeden kanál pro různé scénáře ukládání. Můžete si nainstalovat 10GbE/ 40GbE NIC pro rozšíření sítě, 10Gb/s adaptér USB 3.1 pro připojení zařízení USB, kompatibilní adaptér Wi-Fi, abyste mohli využívat NAS jako bezdrátový přístupový bod nebo pro zlepšení výkonu cache.

Výstup pro rozhraní 4K HDMI pro vynikající audiovizuální prožitek
TVS-882BR se dodává se třemi porty HDMI pro používání tří monitorů v „duplicitní“ nebo „rozšířené“ konfiguraci pracovní plochy. QNAP Linux Station* je integrována s operačním systémem Ubuntu® a díky tomu mohou uživatelé stahovat a instalovat různé multimediální aplikace ze Ubuntu Software Center, jako je Plex Media Server, KMPlayer, LibreOffice a VLC pro přehrávání videí na NAS nebo disků Blu-ray**. HD Station společnosti QNAP také uživatelům umožňuje přímo si vychutnávat multimédia pomocí přehrávače HD Player nebo přehrávačů třetích stran, jako je Plex Home Theater. Připojením TVS-882BR k HDTV nebo A/V přijímači s výstupem HDMI, si může uživatel užívat sledování videí s rozlišením až 4K***. Dodané dálkové ovládání QNAP umožnuje ovládat TVS-882BR a vychutnávat si co nejlepší audiovizuální zážitky. Pomocí aplikace QButton si můžete přizpůsobit funkce jednotlivých tlačítek na vašem dálkovém ovladači QNAP. Od přehrávání hudby přes sledování kanálů z dozorování v aplikaci Surveillance Station až po vypnutí nebo restartování NAS – díky aplikaci QButton jsou každodenní a běžné úkoly na dosah jednoho stisknutí tlačítka.

Úložiště pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerových aplikací
Virtualization Station Vám umožní provozovat na TVS-882BR virtuální počítače (VM) a mít k nim přístup prostřednictvím webového prohlížeče nebo VNC. Virtualization Station podporuje více operačních systémů, rychlé vytváření virtuálních počítačů (VM), zálohování a obnovení VM, import/export VM, pořizování snímků a správu zařízení pro centrální řízení VM. Virtualization Station umožňuje, aby TVS-882BR, VM a kontejnery sdílely stejný LAN port. Vysokorychlostní virtuální switche už nejsou omezovány výkonem fyzické sítě, takže pomocí svého vnitřního rozhraní výrazně zvyšují datovou propustnost mezi VM, kontejnery a NAS. TVS-882BR nabízí také Container Station, která integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®. Na TVS-882BR můžete provozovat větší počet izolovaných systémů Linux® nebo stahovat aplikace z integrovaného registru Docker Hub Registry®. Container Station poskytuje také platformu QIoT Containers, která vám pomůže na Vašem soukromém IoT cloudu rychle strukturalizovat prostředí a IoT implementaci.

Úložiště dat pro virtualizovaná prostředí
TVS-882BR je úložiště iSCSI/ IP-SAN, které podporuje VMware® a Citrix® a je kompatibilní s Microsoft® Hyper-V® a Windows Server 2012® R2. Splňuje tak požadavky na potřebu flexibilního nasazení a správu ve virtualizovaných prostředích. TVS-882BR podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX po zvýšení výkonnosti snižováním zátěže serverů ESXi a Hyper-V a podporuje zásuvný modul QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S s vyšší provozní účinností a správou ve virtualizačních prostředích.

Upgradujte své IT prostředí s využitím rychlého a dostupného 10GbE switche od společnosti QNAP!
Bezkonkurenční switche 10GbE/NBASE-T™ od společnosti QNAP vám umožňují okamžitě vylepšit síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Se sítí 10GbE můžete využívat velmi rychlé přenosové rychlosti, provádět úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, a umožnit simultánní přístup v reálném čase k velkým souborů na NAS pomocí různých pracovních stanic (ideální pro úpravu videí a multimédia). Společnost QNAP také poskytuje rozšiřující 10GbE PCIe síťovou kartu pro TVS-882BR a počítače se systémem Windows®/Linux®, aby bylo možné využívat vysokorychlostní 10GbE prostředí LAN.

QTS 4.3 – Nejinteligentnější a nejintuitivnější operační systém pro NAS
Díky mnoha modulárním aplikacím a funkcím posiluje systém QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu nebo například rozšiřuje podporu multimédií. Také byly přidány nové služby inteligentních agentů pro zjednodušení systémových operací a správy. Uživatelsky přívětivý systém QTS je vybaven inteligentní pracovní plochou, která vám umožňuje snadno vyhledat požadované funkce, monitorovat důležité systémové informace v reálném čase nebo otevírat více oken aplikací k provozování více úloh současně. V QTS nechybí ani integrované App Center s možností instalace dalších aplikací a snadného rozšíření funkcionality NAS. QTS je vybaven pokročilými funkcemi a i díky nim prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby vám přinášel optimalizovaný prožitek v cloudovém prostředí.

Qfiling automatizuje organizaci souborů
Qfiling pomáhá automatizovat organizaci souborů pro jejich třídění napříč několika složkami a zkracovat čas potřebný pro vyhledávání důležitých souborů. Uživatelé mohou řadit soubory do kategorií, zadávat podmínky řazení a plánovat pravidelné třídění. Funkce „Předpis“ umožňuje uživatelům uložit často používané podmínky řazení jako „exkluzivní předpis“, poté lze další úlohu Qfiling spustit pouze jedním kliknutím pomocí předpisu.

IFTTT Agent automatizuje vaše pracovní postupy
IFTTT (If This Then That) je v současnosti nejoblíbenější služba automatizace webu. S aplikací IFTTT Agent od QNAP můžete vytvářet téměř neomezený počet apletů pro NAS na webové stránce IFTTT pro větší automatizaci a zvýšení produktivity. Pokud například nastavíte spouštěč jako „Jakákoli nová fotografie (pomocí služby Android Photos)“ a akci jako „Stáhnout URL do QNAP NAS (pomocí služby QNAP)“, pak všechny fotografie pořízené pomocí zařízení Android budou automaticky staženy na server TVS-882BR. S aplikací IFTTT Agent může váš TVS-882BR být chytřejší než dříve.

Zálohování, obnova a synchronizace dat
Hybrid Backup Sync poskytuje vyvážené řešení pro zálohování dat, synchronizaci souborů a obnovení po havárii, abyste mohli snadno a bezpečně zálohovat data z NAS do několika místních, vzdálených a cloudových úložišť. V případě havárie systému nebo selhání kritického hardwaru můžete data rychle z těchto úložišť obnovit, a tak minimalizovat prostoje a snížit celkovou ztrátu. Hybrid Backup Sync také využívá cloudové úložiště k jednocestné synchronizaci dat do cloudového úložiště prostřednictvím protokolu RTRR, rsync, FTP, SMB nebo k dvoucestné synchronizaci NAS se vzdáleným NAS/cloudovými službami.

Sdílení a synchronizace souborů v různých zařízeních
TVS-882BR podporuje SMB, NFS a AFP a umožňuje rychle sdílet soubory do zařízení se systémem Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Díky nástroji Qsync společnosti QNAP se TVS-882BR stává bezpečným datovým centrem pro synchronizaci souborů s obrovským úložným potenciálem. Jakýkoli soubor nahraný na TVS-882BR lze synchronizovat do všech připojených zařízení, jako jsou počítače, notebooky a mobilní zařízení. Synchronizovat lze také sdílené složky pro zvýšení flexibility spolupráce a sdílení souborů.

QRM+: Řešení centralizované správy pro výpočetní zařízení připojená do sítě
QRM+ je řešení centralizované správy od společnosti QNAP určené IT týmům pro výpočetní zařízení připojená do sítě. Poskytuje jednobodové řešení pro zjišťování, mapování, sledování a správu všech kritických výpočetních zařízení (včetně serverů, počítačů a tenkých klientů) ve vaší síti a usnadňuje zjišťování zařízení pomocí grafického schématu topologie. Systém QRM+ podporuje IPMI 2.0, poskytuje vzdálenou funkci KVM (klávesnice, video, myš) pro některá zařízení IPMI a podporuje sledování každé akce pomocí záznamu a přehrávání KVM. Stačí si pouze na zařízení se systémem Windows® a Linux® nainstalovat aplikaci QRMAgent a jejich systémový stav uvidíte v rozhraní správy QRM+. Díky centralizované správě se systémem QRM+ na NAS dochází k vylepšení IT infrastruktury a zabezpečení zařízení a výraznému zjednodušení řešení potíží a analýzy výkonu síťových prostředků.

Snadno rozšiřujte kapacitu úložišť
Kromě připojení rozšiřující jednotky QNAP lze také zvýšit úložnou kapacitu produktu TVS-882BR pomocí VJBOD. Díky VJBOD lze využívat úložnou kapacitu dalších QNAP NAS* jako virtuálních disků, které lze v produktu TVS-882BR připojit jako místní disky ke sdílení, aplikace nebo dokonce vytvořit jiný LUN. Ke snadnému rozšiřování kapacity NAS a správě úložných jednotek při rozšiřování úložišť můžete používat QTS Storage Manager. S podporou QJBOD Express (roaming jednotek JBOD)**, můžete přesunout data na jiný QNAP NAS přes jednotku JBOD i bez připojení k síti.

Rozsáhlé dozorovací řešení poskytující zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Surveillance Station je profesionální systém správy videa (Video Management System, VMS) pro síťový dozor, který nabízí uživatelsky příznivé správní rozhraní, více než 3 000 kompatibilních modelů IP kamer a rozšiřovatelné licence ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování v reálném čase, nahrávání a přehrávání videa a zvuku pomocí široké škály upravitelných nastavení. Také si můžete nainstalovat aplikaci Vmobile na své zařízení iOS® nebo Android™ a provádět správu monitorovaných kanálů kdykoli a odkudkoli, nebo si nainstalovat mobilní aplikaci Vcam a změnit své zařízení na síťovou kameru k okamžitému nahrávání na váš TVS-882BR. TVS-882BR nabízí 8 bezplatných kanálů IP kamer, které můžete rozšířit až na 80 kanálů dokoupením doplňujících licencí.

Zcela nové řešení dozoru QVR Pro
TVS-882BR podporuje také program QVR Pro (Beta), který do operačního systému QTS integruje profesionální systém QVR od společnosti QNAP. Díky tomu můžete na NAS serveru nejen zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování, ale také využít výhody škálovatelnosti a správy úložišť ze systému QTS. Program QVR Pro je vybaven flexibilním rozhraním pro monitorování, které umožňuje nastavovat proporce zobrazení a monitorovat obraz IP kamer. Podporuje funkci vylepšené časové osy, která nabízí okamžité vyhledávání videí a rychlou identifikaci náhledu v režimu živého sledování. Zároveň umožňuje monitorování náhledů a přehrávání záznamů bez nutnosti přepínat mezi různými okny. Další funkce, jako například přidávání dávkových příkazů, editace kamer a vyhledávání kamer napříč různými sítěmi LAN, dále snižují náklady a čas na nasazení a na údržbu kompletního dozorovacího systému. S nově vyvinutou aplikací QUSBCam2 můžete používat USB kameru jako síťovou kameru ONVIF. Stačí pouze připojit ji k modelu TVS-882BR a můžete sledovat záznamy v reálném čase bez instalace jakéhokoli softwaru. Prostřednictvím programu QVR Pro můžete dokonce ukládat záznamy pro přehrávání, a vytvořit si tak dozorovací systém s minimálními náklady.

Centralizovaná správa e-mailů a kontaktů pro lepší komunikaci
Není snadné provádět správu e-mailů a kontaktních údajů, které jsou rozmístěny na několika počítačích, zařízeních a účtech – nemluvě o tom, pokud dojde ke ztrátě nebo znepřístupnění důležitých e-mailů či kontaktních údajů z důvodu zrušení účtu nebo poruchy či ztráty zařízení. Aplikace QmailAgent a Qcontactz od QNAP vám pomohou s centrálním ukládáním a správou e-mailů a kontaktních údajů a zpřístupněním na všech vašich zařízeních v jakoukoli dobu – a díky výkonnému vyhledávači můžete snadno a kdykoli vyhledat konkrétní kontakty a e-maily.