Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

obr 1

Kód:
UQ255
EAN (čárový kód):
4713213511381
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
15 kg
Objem:
90 l
Značka:
Qnap

CPU: Intel® Core™ i7-7700 3.6 GHz čtyřjádrový procesor
Systémová paměť: Celkový počet slotů DIMM: 4
Předinstalované paměťové moduly: 8 GB x4
Maximální paměť: 64 GB (16 GB x4)
Flash paměť: 512MB DOM
Pozice pro diskové jednotky: 6 x 2.5" SSD, 9 x 2.5"/3.5" pevný disk nebo SSD
Diskové rozhraní: SATA 6Gbps/3Gbps; Hot-swappable
Thunderbolt Port: 4 x Thunderbolt™ 3 vysokorychlostní port
USB: 4 x port USB 2.0 (zadní), 4 x port USB 3.0 (zadní)
LAN Port: 2 x 10GBase-T port, 4 x GbE port
Výstup HDMI: 1 x (HDMI 1.4b x1)
LAN Port: 2 x SFP+ 10GbE port, 4 x GbE port
LED indikátory: Stav systému, 2,5 "SSD, 3,5" HDD
Tlačítko: Tlačítko napájení, tlačítko Reset
Systém upozornění: Bzučák
Tvarový činitel: 2U rackmount
Rozměry (V x Š x H): 88 x 442.5 x 530.5 mm
Hmotnost: NAS 14.18 kg, Celkově 21.41 kg
Hladina zvuku (dB) *: 53.9 dB
Provozní teplota: 0-40˚C
Relativní vlhkost: relativní vlhkost 5 – 95 % bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27˚C
Napájecí jednotka: Vstup: 90-264VAC, Výstup: 450Wx2
PCIe Slot: 3 (1 * PCIe Gen3x8; 2 * PCIe Gen3x4) Poznámka: Tři sloty PCle jsou obsazeny dvěma kartami Thunderbolt ™ 3 a 10GbE adaptérem.
Chlazení: 4x6 cm větrák
Stránky výrobce: QNAP

Model TVS-1582TU, který exkluzivně nabízí trojité řešení Thunderbolt™/NAS/iSCSI SAN, je vybaven čtyřmi porty Thunderbolt™ 3 s vyšší přenosovou šířkou pro optimalizaci přenosů a online editace videí v rozlišení 4K. Je to dokonalá volba pro uživatele počítačů Mac® a Windows® vybavených rozhraním Thunderbolt pro zpracování, ukládání a vysokorychlostní sdílení ve formátu 4K. Díky kompaktnímu regálovému provedení je model TVS-1582TU vhodný především pro živou mediální produkci s přenosovými vozy SNG/OB, která vyžaduje časté přemisťování. TVS-1582TU je vybaven procesory Intel® 14nm 7. generace a byl navržen na základě konceptu vrstveného úložiště, rozdělení na oddíly podle aplikací a distribuce síťového provozu pro realizaci kritických úkolů s pokročilými možnostmi.

  • Hybridní NAS s podporou disků 3,5” a 2,5” v jediném šasi
  • Technology Qtier a SSD cache umožňují optimalizovanou efektivitu úložiště 24 hodin denně a 7 dní v týdnu
  • Aplikace Síťový a virtuální přepínač pomáhá s rozdělením síťového provozu a přesměrováním vyhrazené přenosové šířky pro rozličné aplikace
  • Pokročilé přehrávání a překódování videí v rozlišení 4K
  • Čtyři porty Thunderbolt™ 3 (40 Gb/s) a duální porty 10GbE pro průběžnou editaci videí a rychlé sdílení souborů
  • Čtyři dostupné kombinace s počítači Mac/PC a JBOD pro flexibilní připojení, sdílení a rozšiřování
  • Flexibilní rozšíření úložiště s rozšiřujícími jednotkami QNAP a Virtual JBOD (VJBOD)
  • Podporuje program QRM+ pro jednotnou správu vzdálených serverů, virtualizaci (úložiště a hosting), kontejnerové aplikace a službu WirelessAP

Thunderbolt™ 3 NAS, výjimečný výkon
Model TVS-1582TU, který je vybavený vysoce výkonnými procesory Intel® 7. generace, nabízí dvě varianty založené na čtyřjádrovém procesoru Intel® Core™ i5 s 16 GB DDR4 RAM a čtyřjádrovém procesoru Intel® Core™ i7 s 32 GB DDR4 RAM (obě lze upgradovat na 64 GB), takže podává vynikající systémový výkon aplikací náročných na procesor. Thunderbolt™ 3 TVS-1582TU NAS je vybaven nejen technologií Thunderbolt™ 3 pro rychlejší přenos dat, ale také duálními porty 10GbE, které nabízí neuvěřitelnou flexibilitu pro připojení k síti. Porty rozhraní Thunderbolt™ 3 na TVS-1582TU jsou kompatibilní také s USB Type-C kabely/zařízení a podporují 10 Gbps USB 3.1 Gen2, čímž umožňují kompatibilitu u nových a rychlejších USB externích zařízení pro přenos velkých mediálních souborů.

Certifikovaný kabel Thunderbolt™ 3
Kabel Thunderbolt™ 3 nové generace nabízí obousměrné přenosy o rychlosti 20 Gb/s. Pokud chcete využívat co nejlepší výkon a nejlepší možnosti alokace úložiště na vašem NAS serveru, použijte certifikovaný kabel Thunderbolt™ 3 40 Gb/s (s ikonou Thunderbolt a „3“) a konfiguraci SSD RAID 5.

Spolehlivé NAS řešení pro živou produkci s přenosovými vozy SNG/OB
Televizní a filmová produkce a vysílání v terénu vyžaduje častý záznam přímo na místě a nutnost okamžitého zálohování videí z důvodu zamezení ztráty souborů. Pro živé přenosy sportovních událostí, koncertů nebo seminářů vyžadují videa před odesláním do televizní stanice pro vysílání ještě editaci přímo na místě. Rackový model TVS-1582TU lze upevnit do standardního 19" racku, který se hodí dobře pro pohyblivé vozidlo nebo pro venkovní prostředí online editace médií. Spolu s rozhraním Thunderbolt™ 3, sítí 10GbE a porty USB 3.1 pro vysokorychlostní přenosy dat a úlohy zálohování poskytuje TVS-1582TU ideální úložné centrum pro tato pracovní prostředí.

Vysoce efektivní mediální spolupráce pro počítače Mac a Windows
Server TVS-1582TU je ideálním doplňkem pro počítače MacBook Pro® s trojitou podporou vybavené rozhraním Thunderbolt™ 3 a díky konvertoru rozhraní Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2 je zpětně kompatibilní se zařízeními s Thunderbolt™ 2. Větší šířka pásma je vhodná především pro kreativní profesionály a nadšence, od fotografů, přes filmaře až po grafické designéry, kteří se zaměřují více na práci s rozlišením 4K nebo ve 3D. Novou funkcí nejnovější verze aplikace Final Cut Pro® X 10.3 je podpora protokolu SMB, který umožňuje snadné ukládání souborů na serveru TVS-1582TU a sdílení souborů se zařízeními se systémem Windows® a jinými zařízeními pomocí připojení Thunderbolt™, 10GbE nebo 1GbE. K serveru TVS-1582TU lze připojit až 4 zařízení Thunderbolt™ pro souběžné zpracování editace videí v reálném čase bez nutnosti omezení výkonu NAS serveru, přičemž videa v rozlišení 4K lze zobrazovat přímo přes výstup NAS HDMI. Velký potenciál kapacity modelu TVS-1582TU poskytuje ideální řešení úložiště s bezkonkurenčním výkonem pro ukládání souborů s vysokým rozlišením a na úkoly náročné na vstup a výstup ke zvýšení produktivity v prostředí s větším počtem pracovních stanic.

Dokonalé trio úložišť
S technologií Qtier, která umožňuje automatické vrstvení, dokáže TVS-1582TU automaticky přesouvat často používaná „aktivní“ data na vysoce výkonné vrstvy úložiště SSD a méně využívaná „pasivní“ data ponechávat na discích SATA s nižšími náklady a vyšší kapacitou. Díky tomu je TVS-1582TU extrémně efektivním nástrojem sdílení. Qtier nyní podporuje „prioritu alokace na vyžádání“ a nabízí přizpůsobitelnou flexibilitu uspořádání vrstveného úložiště vhodnou pro vaše systémová prostředí a požadavky aplikací.

Optimalizované pracovní postupy v rozlišení 4K s výstupem 4K HDMI
TVS-1582TU podporuje výstup 4K @30Hz HDMI, který nabízí skvělé výhody pro možnosti použití, jako je výroba / editace videí, průmyslový design a profesionální fotografie, které vyžadují přesné rozlišení, realistické barvy a také intenzivní ukládání, přenos a zobrazování médií. Regálový model TVS-1582TU je snadno použitelný v přenosových vozech SNG/OB a poskytuje kvalitní a efektivní úložné prostředí 4K pro odvětví rychlého zpracování médií. Díky výkonu vícejádrových procesorů Intel® 14nm 7. generace přináší TVS-1582TU špičkové překódování videí v rozlišení 4K (H.264) a 1080p v reálném čase pro převod videí do univerzálních formátů, které lze snadno přehrávat na počítačích, mobilních zařízeních a chytrých televizorech.

Přístup k sítím 10GbE přes rozhraní Thunderbolt s konverzí Thunderbolt-to-Ethernet (T2E)
Vzhledem k tomu, že počítače Apple® nativně nepodporují sítě 10 Gigabit Ethernet, museli si uživatelé systému Mac® v minulosti pro připojení k vysokorychlostním sítím Ethernet zakoupit adaptér Thunderbolt-to-Ethernet. Inovativní adaptér Thunderbolt-to-Ethernet (T2E) umožňuje počítačům bez portů sítě Ethernet (jako je například MacBook Pro®) přístup k prostředkům sítě 10GbE připojením k serveru TVS-1582TU přes rozhraní Thunderbolt. Uživatelé pak nemusejí kupovat adaptéry nebo konvertory, což významně usnadní proces připojování.

Trojité řešení Thunderbolt™ 3/NAS/iSCSI SAN
TVS-1582TU dokáže kromě sítě Thunderbolt™ 3 spouštět také obecné služby sítě Ethernet, a to zcela nezávisle a bez jakékoli interference šířky pásma. Jako bezkonkurenční NAS server, který propojuje technologie Thunderbolt™, NAS a iSCSI SAN do jediného zařízení, zabraňuje TVS-1582TU omezení připojení DAS pouze k jedinému zařízení a narušuje nákladovou bariéru pro vytváření vysokorychlostních síťových prostředí 10GbE.

Funkčně bohatý NAS s operačním systémem QTS
QTS – jednoduchý, výkonný a inteligentní. Intuitivní systém QTS se může pochlubit moderním plochým designem, který vám pomůže se snadnou správou QNAP NAS. Systém QTS přináší inteligentní pracovní plochu, grafický ovládací panel, ikony s možností přetahování a seskupené zástupce pro extrémně jednoduchou správu úložiště a souborů. Dokonce si můžete otevřít větší počet oken aplikací pro souběžné spouštění více úloh, což zvyšuje efektivitu provozu. Integrovaná funkce App Center obsahuje aplikace s instalací na vyžádání, které NAS úložišti zajišťují téměř neomezený potenciál.

Flexibilní rozšíření úložiště pro rozsáhlá data
Kromě připojení rozšiřujících jednotek QNAP lze kapacitu úložiště modelu TVS-1582TU rozšířit také pomocí technologie VJBOD. S technologií VJBOD lze kapacitu úložiště jiného QNAP NAS* serveru využít jako virtuální disky, které lze připojit jako místní disky na serveru TVS-1582TU pro sdílené složky, aplikace nebo dokonce vytvoření jiné logické jednotky LUN. Pro snadnou manipulaci s rozšířením kapacity NAS a správu rozšiřujících jednotek úložiště můžete použít nástroj QTS Storage Manager.