Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
UQ420
EAN (čárový kód):
4713213517925
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
13 kg
Objem:
90 l
Značka:
Qnap

Zboží nelze zakoupit.

CPU: Čtyřjádrový procesor AMD Ryzen™ Embedded V1500B 2,2 GHz

Architektura CPU: x86 64 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Hardwarově akcelerované překódování: Volitelně při použití PCIe grafické karty

Systémová paměť: 4 GB UDIMM DDR4 (1 x 4 GB)

Maximální paměť: 32 GB (2 x 16 GB)

Paměťový slot: 2 x dlouhá DIMM DDR4

V případě konfigurace se dvěma DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.

Paměť Flash: 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 8 x 2,5/3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano

Slot pro M.2 SSD: Volitelně použitím QNAP QM2 PCIe karty

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 2x

5 gigabitový Ethernet port (5G/2,5G/1G/100M): Volitelně použitím PCIe síťové karty

10 gigabitový Ethernet port: Volitelně použitím PCIe síťové karty

Probuzení po síti LAN (WOL): Ano          

Only the 2.5GbE port

Rámec Jumbo: Ano

Slot PCIe: 1 x Gen3 x8

Port USB 3.2 Gen 1: 1 x Typu A

Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s): 2 x Typu C, 1 x Typu A

HDMI výstup: Volitelně použitím PCIe grafické karty

Tvarový činitel: 2U s montáží do racku

Indikátory LED: HDD 1-8, stav, LAN, USB, napájení

Tlačítka: Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 89 × 482 × 425 mm

Hmotnost (čistá): 8.04 kg

Hmotnost (celková): 12.76 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 250W PSU, 100–240V

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 28.98 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 55.01 W

Ventilátor: 2 x 80mm, 12VDC

Zvuková hladina: 20.1~45 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 1200

Více informací naleznete zde

S výkonným čtyřjádrovým procesorem AMD Ryzen™ V1000 řady V1500B je zařízení TS-873AU schopno zvýšit výkon virtuálního počítače s až 4 jádry/8 vlákny při 2,2 GHz. Zařízení TS-873AU obsahuje dva porty 2,5GbE a jeden slot PCIe Gen 3 zajišťující rychlé připojení k síti a možnost přidat další funkce a další aplikační potenciál. Díky špičkovému hardwaru integrovanému s komplexními softwarovými řešeními je model TS-873AU vynikající volbou pro ty, kdo mají aplikace a úkoly náročné na zdroje.

Oba porty 2,5GbE jsou zpětně kompatibilní s rychlostmi 1GbE / 100MbE / 10MbE. Pomocí slučování portů lze dosáhnout přenosových rychlostí až 5 Gb/s.

Zařízení TS-873AU lze přidat další funkce pomocí karet PCIe, včetně portů 10GbE, SSD cache, dalších portů USB 3.2 Gen 2, bezdrátového připojení k síti nebo Fibre Channel.

Podporuje základní grafické karty NVIDIA® pro zpracovávání videí nebo přesměrování GPU výkonu do VM.

Technologie Qtier™ a SSD cache umožňují optimalizovanou účinnost úložiště 24 hodin denně.

Hostují větší počet virtuálních počítačů a kontejnerů pro běh široké škály aplikací v zařízení TS-873AU.

Podporuje brány blokového a souborového cloudového úložiště s lokální mezipamětí pro nízkolatenční přístup ke cloudovým datům.

 

Absolutní výkon s procesorem AMD Ryzen™ a až 32GB RAM

Díky 2,2GHz procesoru AMD Ryzen™ V1500B se 4 jádry/8 vlákny, akcelerací šifrování AES-NI a až 32 GB DDR4 RAM poskytuje zařízení TS-873AU s montáží do racku agresivní, ale z hlediska napájení inteligentní výkon pro zvládání podnikových aplikací náročných na prostředky, jako jsou VDI, R&D, soukromý cloud a virtualizace serverů.

Optimalizovaný výkon pro virtualizaci VMware s iSER

Protokol iSER (iSCSI Extensions for RDMA) podporuje zvýšení výkonu přenosu dat úložiště VMware® ESXi a snižuje zatížení CPU serveru ESXi. Podporu iSER lze přidat do zařízení TS-873AU nainstalováním karty QNAP QXG-10G2SF-CX4 10GbE PCIe, která používá řadič Mellanox® ConnectX-4. iSER může významně zvýšit výkon a poskytuje nezbytný nástroj pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

Univerzální server pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Pomocí aplikace Síťový a virtuální switch můžete přidělovat odpovídající fyzické síťové prostředky pro virtuální počítače, kontejnery a zařízení TS-873AU, aby se zjednodušilo nasazení v síti.

Virtualization Station

Provozujte větší počet virtuálních počítačů se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ a přistupujte k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing). Můžete provozovat virtuální serverové aplikace v jednom zařízení TS-873AU, aniž by byly zapotřebí další fyzické servery.

Container Station

Vyzkoušejte nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker® a stahujte aplikace z integrovaného Docker Hub Registry®, importujte/exportujte kontejnery a vytvořte velké množství mikroslužeb.

Transformujte svou síť pomocí 2,5GbE switche, který ušetří vaši peněženku

Upgradování vaší sítě by vás nemělo zruinovat a konektivita 2,5GbE poskytuje ve srovnání se standardem 1GbE okamžitě patrná zlepšení. QSW-1105-5T je nemanagovatelný switch s pěti 2,5GbE porty (zpětně kompatibilní s 1G/100M) a podporuje kabely CAT5e pro připojení více počítačů a NAS. QSW-1105-5T je energeticky úsporný switch s nízkou hladinou hluku, který funguje ihned po zapojení a podporuje detekci a blokování smyčky a poskytuje tak jednoduché a efektivní vysokorychlostní síťové prostředí.

Velké možnosti vstupů/výstupů díky rozšíření PCIe

Zařízení TS-873AU obsahuje slot PCIe Gen 3 x8, který vám umožňuje přidat další funkce použitím kompatibilní karty PCIe. Použitím vhodného adaptéru je podporováno rozdvojení PCIe, což vám umožní použít dvě karty PCIe Gen 3 x4.

Výpočetní výkon s akcelerací GPU

Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace, ale vyžadují výrazně větší příkon ve srovnání s jiným hardwarem. Zařízení TS-873AU podporuje základní nízkoprofilové grafické karty NVIDIA® GeForce® (například GT 1030 nebo GT 1050), které nevyžadují další napájení. Instalace grafické karty může zvýšit výkon aplikací, jako je editace videa, překódování videa 4K, zpracování zobrazování v QTS a výkon virtuálních počítačů prostřednictvím propustnosti GPU.

Akcelerace výkonu IOPS díky SSD cache

Přidání SSD cache do zařízení TS-873AU je snadný způsob, jak zvýšit výkon IOPS a snížit latenci úložných svazků. Je ideální pro aplikace náročné na IOPS (jako jsou databáze a virtualizace) a může výrazně vylepšit celkové pracovní postupy. V kterýkoli moment můžete spustit, zastavit nebo změnit nastavení s ohledem na své potřeby, aniž byste museli systém vypnout.

Flexibilně a ekonomicky přesunujte podniková data do cloudu

Zavedením bran cloudového úložiště a povolením lokální cache v zařízení TS-873AU můžete bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem, čímž získáte inovativní hybridní cloudové prostředí.

Brána souborového cloudu

HybridMount

Flexibilně rozšiřte úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QTS ke správě a úpravě cloudových souborů nebo multimediálních souborů. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a datovou analýzu na úrovni souborů.

VJBOD cloud

brána blokového cloudu

VJBOD Cloud podporuje připojení objektového cloudového úložiště jako blokového svazku nebo LUN k NAS. Přenos blokových dat nahrává náhodná data a velké soubory do cloudu v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo LUN. To je ideální pro podnikové aplikace s požadavky na přenos velkých souborů (jako jsou databáze, svazky VM a videa).

 

Kompletní plánování zálohování

Zařízení TS-873AU poskytuje spolehlivá a nákladově efektivní řešení pro plánování zálohování a obnovy po havárii.

HBS

Sjednocuje funkce zálohování, obnovení a synchronizace (pomocí RTRR, Rsync, FTP, CIFS/SMB) pro snadný přenos dat na lokální, vzdálená i cloudová úložiště v rámci rozsáhlého plánu na ukládání dat a obnovení po havárii.

Snímky pro svazky a LUN

Snímky jsou důležitý nástroj pro ochranu dat v NAS a díky pojetí na úrovni bloků jde o spolehlivou metodu pro ochranu dat tváří v tvář rostoucím hrozbám ransomware. Model TS-873AU podporuje až 256 snímků na svazek/LUN a až 1 024 snímků na NAS.

Zálohování virtuálních počítačů (VM)

S vysokým výkonem, obrovským úložným potenciálem, integrovanými virtualizačními řešeními a podporou snímků pro zaznamenávání stavu celého systému v kterýkoli daný okamžik nabízí TS-873AU ideální řešení pro zálohování virtuálních počítačů.

Záloha Windows® a Mac®

K zálohování a obnovení souborů z počítačů Windows® použijte bezplatný nástroj QNAP NetBak Replicator. Pro zálohování počítačů Mac® je také podporován Time Machine®.

 

Aplikace na zvýšení produktivity

QVR Pro

Zahrnuje 8 integrované kamerové kanály (rozšiřitelné na 64 kanálů), abyste zařízení TS-873AU mohli začít používat jako komplexní řešení dozorování.

Centrum oznámení

Konsoliduje všechny systémové události, výstrahy a oznámení QTS pro hladkou a snadnou správu NAS a neustále vás informuje o stavu NAS.

Browser Station

Umožňuje vzdálený přístup prostřednictvím webových prohlížečů hostovaných v NAS pro přístup k místním zdrojům LAN, aniž by byla nutná složitá nastavení VPN.

Security Counselor

Zkontrolujte nastavení zabezpečení zařízení TS-873AU a získejte doporučení pro vylepšení. Zahrnuje antivirové a antimalwarové skenování.

Qsirch

Výkonný vyhledávací nástroj společnosti QNAP, podobný nástroji Google, pro rychlé vyhledání obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barev a dalších podmínek vyhledávání.

Boxafe

Zálohuje nebo synchronizuje soubory, e-maily, kalendáře a kontakty z Google™ G Suite a Microsoft® Office 365® do zařízení TS-873AU, za účelem ochrany podnikových cloudových dat.