Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
UQ373
EAN (čárový kód):
4713213516676
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
3 kg
Objem:
17.79 l
Značka:
Qnap

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Počet pozic pro disky 2
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU Intel Celeron
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 4GB
Paměťový slot 2xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,JBOD,Single
Rozšiřující slot 1xPCIe
USB Porty USB 2.0, USB 3.0
HDMI konektor Ano
Redundantní napájení Ne


CPU: Intel® Celeron® J4025 dual-core 2.0 GHz (max. 2.9 GHz)
Architektura CPU: x86 64 bitů
Grafický procesor: Intel® HD Graphics 600
Šifrovací modul: Ano (AES-NI)
Hardwarově akcelerované překódování: Ano
Systémová paměť: 4 GB SO-DIMM DDR4 (1 x 4 GB)
Maximální paměť:  8 GB (2 x 4GB)
Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR4
Paměť:  Flash 4 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky: 2 x 3.5/2,5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s
Pozn: Systém se dodává bez HDD.
Vyměnitelné za provozu: Ano
Slot pro M.2 SSD: Volitelně s QM2 PCIe adapter
Podpora akcelerace SSD cache: Ano
Gigabitový Ethernet port (RJ45): 1x Rozšiřitelné s volitelným adaptérem PCIe
5 Gigabit Ethernet Port: Rozšiřitelné s volitelným adaptérem PCIe
10 gigabitový Ethernet port: Rozšiřitelné s volitelným adaptérem PCIe
Slot PCIe: 1x PCIe Gen 2 x4
Port USB 2.0: 3x
Port USB 3.0: 2x
Snímač IR: Ano  (volitelné dálkové ovládání QNAP RM-IR004)
HDMI výstup:  HDMI 2.0
Tvarový činitel: Stolní
Indikátory LED: Napájení/stav, LAN, USB, HDD1-2
Tlačítka: Napájení, kopírování na USB, reset
Rozměry (V x Š x H): 168 × 105 × 226 mm
Hmotnost (čistá): 1.48 kg
Hmotnost (celková): 2.58 kg
Provozní teplota: 0 – 40 °C (32 – 104 °F)
Napájecí jednotka: Externí napájecí adaptér, 65W, 100-240 V
Spotřeba energie:  Režim spánku HDD 8,08 W
Spotřeba energie: Provozní režim, typický 15,25" W
Ventilátor: 1 x 70mm
Zvuková hladina: 16,7 db(A)
Systémové varování: Bzučák
Bezpečnostní slot Kensington: Ano
 

Více informací zde

TS-251D propojuje zabezpečené úložiště dat a multimediální zábavu v jednom zařízení. Díky slotu PCIe umožňuje zařízení TS-251D flexibilní rozšíření funkcí NAS a potenciálních způsobů používání. Celkový výkon můžete zvýšit instalací karty QNAP QM2 pro ukládání do mezipaměti M.2 SSD/připojení 10GbE spolu s úložištěm s automatickým vrstvením Qtier a instalací karty pro rozšíření sítě 10GbE / 5GbE / 2,5GbE. Kromě toho lze model TS-251D použít spolu s aplikací správy fotografií pomocí umělé inteligence QuMagie, který propojuje rozpoznávání obrazu pro seskupování podobných fotografií v albu Lidí, Věci a Místa. Úložiště TS-251D je vybaveno slotem HDMI pro streamování multimédií v celé domácnosti. Model TS-251D podporuje hardwarové šifrování a překódování s duálními kanály, což umožňuje plynulé sledování mediálních souborů NAS napříč nejrůznějšími zařízeními.

Port PCIe podporuje instalaci karty pro rozšíření sítě 10GbE / 5GbE / 2,5GbE, karty QM2, karty USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s) nebo karty bezdrátové sítě.

Přináší možnost přehrávání médií 4K a online překódování a zároveň sledování multimédií napříč zařízeními přes výstup HDMI nebo aplikace pro streamování.

Snímky plně zaznamenávají stav a data systému. Pokud dojde k nezáměrnému odstranění nebo úpravám souborů, můžete dříve zaznamenaná data rychle obnovit.

Společnost QNAP nabízí celou řadu multimediálních aplikací. Můžete spravovat všechny aplikace prostřednictvím multimediální konzoly a zjednodušit si správu.

HBS zálohuje a synchronizuje data NAS na jiné vzdálené servery nebo cloudové úložiště, zatímco nástroj QuDedup odstraňuje duplicitní data ve zdrojovém umístění, a šetří tak šířku pásma sítě a prostor úložiště.

S VJBOD (Virtual JBOD) můžete rozšířit kapacitu úložiště díky nevyužitému místu jiného úložiště NAS od QNAP. Připojujte až dvě úložné jednotky USB řady TR.

Dvoujádrový procesor Intel® Celeron® J4005 a hardwarové šifrování AES-NI
Model TS-251D, který je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® J4005 2,0 GHz (navýšení až na 2,7 GHz), pamětí DDR4 RAM (až 8 GB), jedním portem Gigabit LAN a podporou disků SATA 6 Gb/s, přináší díky kartám pro rozšíření sítě spolehlivý výkon pro čtení/zápis. Model TS-251D nabízí hardwarové akcelerované šifrování Intel® AES-NI 256 pro plné svazky NAS i sdílené složky, a zlepšuje tak výkon systému a zajišťuje zabezpečení citlivých dat v úložišti TS-251D.

Inteligentní správa fotografií s využitím umělé inteligence
Nástroj QuMagie propojuje technologii rozpoznávání obrazu QuMagie Core pomocí umělé inteligence pro rozpoznávání tváří, určování totožnosti objektů a označování fotografií pomocí geografických značek. Podobné fotografie jsou roztříděny do alb Lidé, Místa a Věci. Kromě toho nástroj QuMagie nabízí integrovanou možnost rolování po časové ose, nastavitelné titulní obrázky složek, procházení živých fotografií iOS® Live Photo a výkonný nástroj hledání, který přináší výjimečné řešení správy fotografií a sdílení.

Překódování videí 4K v reálném čase
Model TS-251D je vybaven pokročilou grafikou Intel® HD, podporuje dvoukanálové hardwarové šifrování a překódování 4K v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů souborů, které lze plynule přehrávat na nejrůznějších zařízeních*. Můžete také sledovat vysoce kvalitní mediální soubory 4K na HDTV pomocí výstupu HDMI nebo Plex® Media Server pro streamování mediálních souborů na mobilní zařízení a zařízeních pro streamování médií (včetně DLNA®, Roku®, Apple TV®, Amazon Fire TV® a Chromecast™). Dálkový ovladač QNAP RM-IR004 (prodává se zvlášť) lze nakonfigurovat pomocí QButton, a vytvořit tak individuální akce tlačítek a přívětivější uživatelské ovládání NAS.

Snadná a bezpečná správa souborů
File Station centralizuje soubory na úložišti TS-251D a na cloudu. Můžete snadno nahrávat soubory z počítače, přetahovat soubory mezi složkami, přejmenovávat soubory, odstraňovat soubory a konfigurovat oprávnění k souborům a složkám, abyste zabránili neoprávněnému přístupu. Kromě toho můžete s aplikací Microsoft Office Online otevírat a upravovat dokumenty Microsoft Office uložené na TS-251D bez nutnosti stahovat dokumenty programu Word, pracovní listy programu Excel a prezentace PowerPoint z úložiště NAS do počítače. Pokud jde o sdílení citlivých nebo důvěrných souborů na TS-251D, můžete pomocí aplikace File Station efektivně zvýšit zabezpečení dat šifrováním souborů do jednoho souboru .qenc, nastavit heslo a poté požádat příjemce o dešifrování zaslaného souboru pomocí nástroje QENC Decrypter.

Vícebodové zálohování, zpřístupnění a synchronizace souborů
Model TS-251D ukládá data a soubory centrálně a podporuje protokoly sdílení souborů, včetně SMB/CIFS, AFP a NFS pro zařízení se systémem Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Spolu s aplikací Qsync (nástrojem, který z úložiště NAS od společnosti QNAP vytvoří zabezpečené, vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na úložiště TS-251D zpřístupněný všem propojeným zařízením, jako jsou počítače, notebooky nebo mobilní zařízení. Hybrid Backup Sync vám pomůže snadno zálohovat nebo synchronizovat data TS-251D na další úložiště NAS od QNAP, vzdálené servery nebo cloudové úložiště pro zotavení po havárii. Kromě toho technologie QuDedup výrazně zvyšuje efektivitu zálohování více verzí na cílové úložiště, přičemž optimalizuje využití úložiště. Můžete si na počítač nainstalovat nástroj pro extrahování QuDedup a obnovit běžný stav odstraněných duplicitních souborů.

Chraňte důležitá data pomocí snímků
Snímky pomáhají chránit data na základě úplného záznamu stavu a metadat systému NAS. Pomocí snímků můžete rychle obnovovat soubory do dříve zaznamenaného stavu, pokud dojde k náhodnému odstranění nebo úpravě souborů, nebo pokud dojde k ohrožení systému ransomwarem. Snímky QNAP fungují na základě bloků a zaznamenávají pouze upravená data. Nejen že dochází k úspoře úložného místa, ale zároveň ke zkrácení doby potřebné pro zálohování a obnovení dat.

Rozšíření funkce NAS díky slotu PCIe
Díky rozšiřovacímu slotu PCIe Gen 2.0 × 4 nabízí TS-251D flexibilitu rozšíření funkcí úložiště NAS a potenciálních oblastí použití. Chcete-li optimalizovat výkon systému, nainstalujte kartu QNAP QM2 pro M.2 SSD cache / připojení 10GbE a používejte ji s vrstveným úložištěm pro dosažení optimálního výkonu systému. Úložiště TS-251D můžete použít také jako bezdrátový přístupový bod instalací kompatibilní karty pro bezdrátové sítě QNAP QWA-AC2600, a vytvořit tak bezdrátové prostředí pro streamování médií. Konfigurací rozšiřovací síťové karty QXG-10GbE/5GbE můžete upgradovat síť na vysokorychlostní připojení pomocí stávajícího kabelu CAT 5e. Kromě toho můžete úložiště TS-251D a notebook doplnit o cenově výhodný adaptér QNAP QNA-UC5G1T USB 3.0 na 5GbE, a užívat si tak vyšší síťové rychlosti, nebo zrychlit připojení TS-251D přes USB instalací karty USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s).

QVR Pro chrání vaše prostředí
Řešení dozoru QVR Pro od společnosti QNAP umožňuje vytvořit vyhrazený, nezávislý prostor úložiště pro data kamerového dozoru na úložišti TS-251D a využívání výhod škálovatelného úložiště. S aplikací QVR Pro je správa kamer, přiřazování prostoru úložiště, sledování živých záznamů kamer a přehrávání mnohem snadnější. S aplikací QUSBCam2 můžete také používat webové kamery USB jako síťové kamery a kdykoli vzdáleně monitorovat kanály dozoru s mobilní aplikací QVR Pro Client.

Prodloužení záruky na hardware až na 5 let
Na model TS-251D se vztahuje 2letá záruka bez dalších nákladů. V případě potřeby si můžete zakoupit prodlouženou záruku, která vás bude chránit až na 5 let.