Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

obr 1

N
Kód:
UQ199
EAN (čárový kód):
4713213512364
Počet ks v balení:
8
Hmotnost:
2 kg
Značka:
Qnap

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Počet pozic pro disky 1
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU Realtek
Architektura CPU ARM 64bit
Velikost RAM 1GB
Paměťový slot Ne
Slot M.2 Ne
SSD cache Ne
Síťové rozhraní GbE
Operační systém QTS
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 2.0, USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

CPU: Čtyřjádrový procesor Realtek RTD1295 1,4 GHz, Architektura: 64bitový ARM A53, Hardwarový modul pro zrychlení šifrování
Systémová paměť: 1 GB DDR4, nerozšířitelný
Paměť Flash: 4 GB eMMC
Pozice pro diskové jednotky: 1 x 3,5" SATA 6Gb/s
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5" disky SATA
Gigabitový Ethernet port: 1 x RJ45
Port USB: Typ A; 1 x USB 3.1 Gen1 (přední); 2 x USB 2.0 (zadní)
LED indikátory: Síť, disk, stav systému, kopírování jedním dotykem
Tlačítka: Napájení, reset, Kopírování na USB jedním dotykem
Systémové varování: Bzučák
Tvarový činitel: Věž
Rozměry (V x Š x H): 187,7 x 60 x 125 mm
Hmotnost: Netto: 0,56 kg, Brutto: 1,74 kg
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 až 40˚C, 5 až 95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27˚C
Napájecí jednotka: Externí, 36 W, 100 to 240 V AC
Příkon (W): Pohotovostní režim HDD: 2,9 W,  Při provozu: 7,06 W, (s nainstalovanými 1 x 1TB disky)
Zvuková hladina: 15,7 dB(A)
Ventilátor: 4 x 4 cm chladicí ventilátor pro systém
Stránky výrobce: QNAP

Model TS-128A, vybavený čtyřjádrovým procesorem Realtek RTD1295, poskytuje domácím uživatelům výkonné funkce včetně zálohování s pomocí snímků, synchronizace souborů a soukromých cloudových služeb. Model TS-128A je také jednotným portálem domácí zábavy pro streamování fotografií, hudby a videí do různých zařízení, která máte doma i jinde. Díky energeticky úspornému a tichému provozu je model TS-128A zvláště vhodný pro domácí uživatele, kterým poskytne snadno použitelné a praktické funkce pro ukládání souborů a multimediální potřeby.

Elegantní a výkonný
Model TS-128A je vybaven čtyřjádrovým procesorem Realtek RTD1295 1,4 GHz, 1 GB RAM a síťovým portem 1GbE, kde nabízí výkon až 112 MB/s. Pokud se rozhodnete soubory šifrovat pomocí šifrování AES-256, dosahuje výkon stále působivých 112 MB/s – takže můžete zajistit ochranu svých informací, aniž byste museli obětovat výkon.

Lehká a snadná instalace
Díky minimálnímu a modernímu designu dokážete model TS-128A doma snadno umístit. Jedinečné beznástrojové provedení je zárukou toho, že instalace modelu TS-128A je tak snadná, že se obejdete i bez šroubováku!

Jedno zařízení NAS pro přístup a sdílení souborů na větším počtu zařízení napříč platformami
Zařízení TS-128A působí jako platforma pro výměnu souborů pro zjednodušení správy souborů v různých zařízeních a je kompatibilní s celou řadou počítačů a zařízení (včetně Windows, macOS a další). Pro mobilní zařízení lze sadu Qsync nainstalovat pro synchronizaci a sdílení souborů napříč počítači, telefony a tablety.

Zálohování dat je velmi snadné
Když si osvojíte bezpečné počítačové návyky a budete pomocí zařízení TS-128A provádět zálohování souborů, můžete být v klidu s vědomím, že vaše data jsou v bezpečí. Nástroj pro zálohování NetBak Replicator společnosti QNAP může asistovat při zálohování/obnově souborů na počítačích s Windows® a uživatelé macOS si mohou nastavit Time Machine na ukládání do zařízení TS-128A.

Špičková ochrana souborů a dat pomocí snímků
Společnost QNAP rozšířila podporu ochrany souborů pomocí snímků i na základní zařízení NAS. Snímky byly původně možné jen na špičkových podnikových systémech a umožňují vám zaznamenávat stav systému a datový obsah v jeden časový okamžik. S ochranou pomocí snímků, pokud nechtěně odstraníte nebo upravíte soubory nebo pokud některé pevné disky selžou nebo pokud vaši síť infikuje malware, můžete soubory rychle obnovit na předchozí časový okamžik.

Zálohování souborů pomocí univerzální aplikace Hybrid Backup Sync
Díky modelu TS-128A je komplikované nastavování zálohování minulostí. Nyní můžete Hybrid Backup Sync používat jako jednotný portál pro zálohování, obnovu a synchronizaci souborů. Vzhledem k podpoře místních zařízení NAS, vzdálených zařízení NAS a cloudových úložišť jako zdrojových i cílových míst, můžete kombinovat různé úlohy zálohování pro zajištění optimální ochrany svých dat. K dalším funkcím patří plánování, práce s verzemi, komprese dat a víceúrovňové šifrování, aby vaše soubory byly stále v bezpečí a v pořádku.

360stupňová panoramatická fotografie/video
Dobrá zpráva pro dobrodruhy! QNAP NAS nyní podporuje oblíbený 360° panoramatický formát záznamu! Pokud kliknete na tlačítko 360° panoramatického zobrazení, vaše fotografie a videa se zobrazí jako 360° panoramatické mediální soubory.

Postaráno je o všechny vaše potřeby
S energeticky úsporným a tichým modelem TS-128A již nemusíte používat různé nástroje ke stahování ani nechat počítač běžet po celou dobu. Pomocí Download Station můžete vyhledávat stažené položky a spravovat své úkoly v oblasti stahování.

Vše, co potřebujete pro dokonalý multimediální zážitek
Úplně nový QVHelper vám může pomoci vysílat a dekódovat multimediální soubory do přehrávačů multimédií v počítači a/nebo mobilních zařízeních. Nástroj Qfinder Pro utility také dokáže šetřit čas a systémové zdroje NAS prostřednictvím překódování mediálních souborů na vašem počítači ještě předtím, než jsou odeslány do zařízení NAS. Díky modelu TS-128A budou vaše audiovizuální zážitky pohodovější a praktičtější, protože můžete využívat užitečné aplikace a vše, co potřebujete pro skvělou multimediální zábavu.

Zásadní funkce zabezpečení
Model TS-128A má řadu komplexních bezpečnostních prvků, jako je dvoukrokové ověřování, šifrovaný přístup, filtrování/blokování IP a antivirus. Také můžete používat povolení pro uživatele a složky za účelem blokování nechtěného přístupu před neoprávněnými uživateli nebo aplikacemi.

Energeticky úsporné a tiché zařízení
Zařízení TS-128A vyžaduje pouze 7,06 W, takže poskytuje výkonné funkce bez velkých nákladů na elektřinu. Další chytré, energeticky úsporné režimy pomáhají minimalizovat spotřebu elektřiny a díky tichému chladicímu ventilátoru je hluk i teplo generované modelem TS-128A udržováno na minimu.