Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

QNAP TS-1270U-RP+Rail kit

U
Kód:
UMNP004997
EAN (čárový kód):
4712511124132
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
23 kg
Objem:
167590 l
Značka:
Qnap

Zboží nelze zakoupit.

Všechny nové modely řady TS-x70 shodně běží na dvoujádrovém procesoru Intel Pentium s frekvencí 2.4 GHz, který má k dispozici 4GB operační paměti typu DDR3. Pozice pro pevné disky jsou určeny pro 3.5“ palcové modely s max. kapacitou až 4 TB a podporují připojení přes rozhraní SATAIII.

Připojení k síti zajišťuje dvojice gigabitových portů RJ-45. Všechny QNAP NAS servery řady TS-x70 navíc podporují instalaci deseti gigabitové síťové karty. Externí paměťová úložiště jako například externí disky lze připojit také přes dvojici eSATA portů nebo dvojici USB 3.0 rychlých portů, či čtveřici USB 2.0 portů. Pro zařízení připojená právě přes zmíněné rozhraní eSATA je připravena LED indikace stejně jako pro status, síť a pevné disky.

Funkce a podporované technologie jsou vzhledem ke stejnému firmwaru velmi podobné s modely řady TS-x69 a TS-x79. NAS servery řady TS-x70 proto vyplňují jakousi mezeru mezi nimi. Nechybí virtualizační řešení jako například VMware® vSphere™, Citrix® XenServer™ a Microsoft® Hyper-V™. Stejně tak nechybí možnost zálohování přes Amazon® S3, ElephantDrive® and Symform® a podpora vybraných aplikací třetích stran. Samozřejmostí je pak detailní nastavení jednotlivých složek a přístupů přes přehledné webové rozhraní.