Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
UQ426
EAN (čárový kód):
4713213517840
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
3 kg
Objem:
6.66 l
Značka:
Qnap

Počet ethernet portů: 6x

CPU: Qualcomm IPQ8072A Hawkeye 2 Quad-core 2.2 GHz 64-bit CPU

10GbE BASE-T (RJ45): 2x

1GbE (RJ45): 4x

Memory: 1GB

Flash: 4GB eMMC

Antenna: 8 Internal Antennas

USB 3.2 Gen 1 port: 2x

Tlačítka: Power, WPS, Reset

Napájení: 12V DC

Spotřeba: 24W

Rozměry: 250×180×48 mm

Hmotnost (čistá): 1.9kg

Hmotnost (hrubá): 2.2kg

Operační teplota: 0°C ~ +40°C

Certifikace: JATE / CE / FCC / BSMI / NCC / IC / SRRC / CCC / VCCI / RCM

Bezdrátové standarty: 802.11a/b/g/n/ac/ax

Typ antény: 8 Interních 5dBi antén

Zisk antény 2.4 GHz: 4.5dBi

Zisk antény 5 GHz: 5.2dBi

Wi-Fi 6 (802.11ax): Ano              

Wi-Fi 5 (802.11ac): Ano

SD-WAN: Ano  

Více informací naleznete zde

Pokud podniky chtějí akceptovat novou normu práce na dálku, musí zavést jak vzdálenou síť VPN, která je rychle přístupná uživatelům na více místech, tak vysokorychlostní lokální řešení pokrývající kabelové a bezdrátové připojení. Zařízení QHora-301W podporuje vysokorychlostní připojení Wi-Fi 6 a 10GbE a zároveň poskytuje SD-WAN VPN podnikové třídy umožňující zavedení VPN na více pracovištích prostřednictvím cloudu. V kombinaci s příznivou cenou je zařízení QHora-301W solidním základem pro vybudování sítě nové generace.

Technologie QuWAN SD-WAN automaticky vytvoří zabezpečenou síť VPN se zařízeními QNAP na různých místech.

Podporuje dvoupásmovou Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz a 5 GHz), přináší přenosové rychlosti až 3600 Mb/s – 1,38x rychlejší než Wi-Fi 5 – a podporuje 4x více současných klientů Wi-Fi!

Dva porty 10GbE a čtyři gigabitové porty pro flexibilní zavedení LAN a WAN.

Osm antén poskytuje perfektní bezdrátové pokrytí a podporuje Wi-Fi 6 pro signály s vysokým pokrytím.

Podporuje až šest skupin SSID pro různá nastavení VLAN.

Ve srovnání s běžnými směrovači se složitým nastavením IP, QHora-301W podporuje automatické vyhledávání zařízení ve WAN / LAN.

Vítejte v nové éře směrovačů!

Směrovače příští generace od společnosti QNAP jdou nad rámec pouhého nastavení IP a připojení Wi-Fi, přičemž QHora-301W nabízí univerzální řešení prostřednictvím integrace úžasných nových technologií pro vzdálenou VPN na více místech a vysokorychlostní kabelové i bezdrátové připojení.

Směrovač nové generace vám nabízí...

10 GbE pro flexibilní zavedení vysokorychlostní sítě LAN/WAN

Zařízení QHora-301W má dva porty 10GbE pro flexibilní zavedení sítě LAN/WAN.

Lepší pokrytí a rychlejší připojení Wi-Fi 6

Zařízení QHora-301W podporuje dvoupásmovou Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz a 5 GHz) – 1,38x rychlejší přenos než Wi-Fi 5.

SD-WAN pro VPN na více pracovištích bez předplatného

SD-WAN není jen pro špičkové podniky. Zařízení QHora-301W zahrnuje řešení QuWAN od společnosti QNAP pro zjednodušení vzdáleného připojení VPN na více místech.

Proveďte upgrade na cenově dostupný směrovač SD-WAN!

Zařízení QHora-301W nové generace zahrnuje Wi-Fi 6, 10GbE a SD-WAN, aby bylo možné uspokojit podnikové aplikace i potřeby zavádění vzdálených sítí.

Pro podnikovou IT infrastrukturu

Ve srovnání s běžnými VPN mezi pracovišti s vysokými náklady a zdlouhavou konfigurací zařízení QHora-301W využívá QuWAN k vybudování efektivní a spolehlivé IT infrastruktury usnadňující digitální transformaci, expanzi na více pracovišť a práci na dálku.

Pro vzdálené pracovníky

Zařízení QHora-301W podporuje Wi-Fi 6, takže nabízí rychlejší bezdrátové připojení pro mobilní a chytrá domácí zařízení a umožňuje souběžnou práci více uživatelům. Vzdálení pracovníci mohou přistupovat k podnikovým prostředkům LAN prostřednictvím QuWAN, aniž by potřebovali složitá nastavení VPN.

Optimalizovaný výkon hardwaru pro efektivní kabelové a bezdrátové sítě

Zařízení QHora-301W nabízí kombinaci čtyřjádrového procesoru Qualcomm 2,2 GHz a 1 GB RAM. Poskytuje podporu pro Wi-Fi 6 (802.11ax) a přenosové rychlosti až 3600 Mb/s ve dvou pásmech (2,4 GHz a 5 GHz). Zařízení QHora-301W se dvěma porty 10GbE a čtyřmi gigabitovými porty umožňuje flexibilní zavedení LAN/WAN a optimalizovaný výkon kabelové sítě.

Integrované antény pro signály Wi-Fi s vysokým pokrytím

S osmi anténami poskytuje zařízení QHora-301W perfektní bezdrátové pokrytí a podporuje Wi-Fi 6 pro signály Wi-Fi s vysokým pokrytím.

Tichý a chladný chod

Zařízení QHora-301W má bezvětrákové provedení pro téměř tichý chod. I při připojení k většímu počtu zařízení udržuje zařízení QHora-301W spolehlivý výkon pro kanceláře a domácnosti.

Dva porty 10GbE pro zavedení flexibilní kabelové sítě

Zřízení QHora-301W se dvěma porty 10GbE a dvěma gigabitovými porty pro konfigurace WAN/LAN umožňuje flexibilní scénáře využití pro optimalizované zavádění sítí.

Vysokorychlostní síť LAN

Vytvořte vysokorychlostní 10GbE intranet propojením dvou portů 10GbE se zařízeními 10GbE v síti LAN a jednoho gigabitového portu s WAN pro urychlení sdílení souborů nebo komunikace mezi pracovními stanicemi.

Efektivnější přenos souborů mezi různými pracovišti

Vytvořte vysokorychlostní síť VPN 10GbE mezi pobočkami propojením jednoho portu 10GbE s jedním zařízením 10GbE v síti LAN a jednoho portu 10GbE se sítí WAN pomocí dalšího zařízení QHora-301W na vzdáleném pracovišti pro efektivnější zálohování, synchronizaci a sdílení souborů mezi pracovišti.

Automatická síť VPN mezi různými pracovišti

Vytvořte vysokorychlostní intranet 10GbE a síť VPN mezi pobočkami propojením dvou portů 10GbE se zařízeními 10GbE v síti LAN a dvou gigabitových portů a sítě WAN. S aktivovanou technologií SD-WAN gigabitové porty podporují nejen inteligentní optimalizaci WAN (včetně agregace, převzetí služeb při selhání, vyrovnávání zátěže a flexibilní statické směrování), ale také optimalizují přenos 10GbE LAN.

Urychlení zavádění rozsáhlých VPN pomocí SD-WAN

Když se firma rozšíří a začne využívat práci na dálku a distribuovanou pracovní sílu, čelí výzvě v podobě efektivního zavedení VPN a rychlosti připojení. Softwarově definovaná technologie WAN (SD-WAN) tyto problémy účinně řeší – bez nutnosti nákladného zařízení VPN pro velké podniky. Zařízení QHora-301W využívá technologii QuWAN (technologie SD-WAN od společnosti QNAP), která automaticky zavádí připojené služby WAN a VPN na více pracovištích prostřednictvím softwarově definované práce se sítěmi s cílem dosáhnout vysoce optimální šířky pásma a přenosových rychlostí. SD-WAN nejen zlepší zavádění IT a efektivitu správy pro expanzi na více pracovištích, ale také poskytuje spolehlivou infrastrukturu umožňující digitální transformaci a práci na dálku.

Zaveďte flexibilní úplnou topologii sítě VPN s větším počtem zařízení QHora-301W

Zavedení většího počtu zařízení QHora-301W na různých pracovištích umožňuje vytvoření nejen vysokorychlostních kabelových a bezdrátových sítí, ale také propojenou úplnou topologii sítě VPN prostřednictvím SD-WAN. Zařízení QHora-301W jako zařízení edge nabízí společnostem domácí připojení k Wi-Fi a VPN, aby pracovníci mohli doma získat to nejlepší z obou oblastí.

Centralizovaný QuWAN Orchestrator pro efektivní správu cloudu

QuWAN Orchestrator je výkonná a praktická cloudová platforma pro centralizovanou správu sítě, která umožňuje pracovníkům IT v ústředí vzdáleně zavádět a spravovat všechna síťová zařízení edge. Jeho možnosti instalace a správy na dálku (Zero Touch Provisioning, ZTP) umožňuje pracovníkům IT snadno vybudovat rozsáhlou síť WAN na dálku a bez pomoci pracovníků na každém pracovišti. Pracovníci IT mohou také monitorovat šířku pásma, nastavovat parametry a analyzovat síťový provoz na jedné platformě, což je dokonalé pro správu a údržbu sítí na více místech a ve větším počtu zemí. Klientská zařízení, která jsou připojena k zařízení QHora-301W pomocí kabelového nebo bezdrátového připojení, mohou snadno přistupovat k síti SD-WAN.

Zavedení VPN na více pracovištích pomocí řešení QuWAN bez předplatného

QuWAN lze nainstalovat na QNAP NAS, switche řady QGD a servery QuCPE*. Při spolupráci s aplikací QVPN se vzdálení pracovníci mohou snadno připojit k SSL VPN prostřednictvím svého počítače nebo mobilního zařízení. Ať už jde o expanzi do poboček po celém světě, nebo jednoduše do různých oddělení ve stejné budově, zařízení na různých místech jsou flexibilně segmentována, aby byla vzájemně propojena v mikrosegmentované síti.

Zavedení globální topologie sítě QuWAN

QuWAN umožňuje snadné a flexibilní zavedení globální topologie sítě pro lepší mnohonárodnostní pracovní prostředí. V globální doméně můžete vytvořit více oblastí a nakonfigurované regionální centra automaticky vytvoří síť VPN prostřednictvím veřejných IP. Pouze čínská doména s internetovými omezeními musí být připojena k globální doméně prostřednictvím mezidoménového odkazu

 

Poznámka: QHora-301W bude podporovat funkci mezidoménového odkazu od 1. čtvrtletí 2021.

Lepší pokrytí a rychlejší připojení Wi-Fi 6

Zařízení QHora-301W podporuje dvoupásmovou Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz a 5 GHz) a MU-MIMO a přináší rychlosti až 3600 Mb/s a umožňuje více současných klientů Wi-Fi. S osmi anténami a technologií OFDMA poskytuje zařízení QHora-301W signály Wi-Fi s vyšším pokrytím.

 

Poznámka: MU-MIMO bude k dispozici, pouze pokud směrovače a klienti Wi-Fi podporují MU-MIMO.

Šest SSID pro nastavení VLAN pro plynulé a bezpečné připojení

Zařízení QHora-301W podporuje podnikový VAP (Virtuální AP), což umožňuje provoz až šesti skupin SSID (3 x 2,4 GHz a 3 x 5 GHz). Pracovníci IT mohou nakonfigurovat nastavení VLAN pro každý SSID tak, aby skupinám uživatelů/zařízení poskytoval stabilitu připojení, což je nezbytné pro sítě s vysokou hustotou a velkým počtem současných uživatelů.

OS QuRouter: Uživatelsky přívětivá správa směrovače

Zařízení QHora-301W používá OS QuRouter, který poskytuje uživatelsky přívětivé webové uživatelské rozhraní, přehledný ovládací panel a ukazatele portů, které pomáhají při plnění každodenních úkolů správy sítě. Se OS QuRouter mohou uživatelé nejen efektivně spravovat všechna připojená kabelová a bezdrátová zařízení v reálném čase, ale mohou také konfigurovat pokročilé funkce brány firewall, VPN, zabezpečení a QuWAN.