Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS5 The Last of Us: Part I CZ

Kód:
SP5S7244
EAN (čárový kód):
711719405290
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.08 kg
Objem:
0.34 l
Značka:
Sony

Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace České titulky
PEGI 18
Platforma Playstation 5
Typ distribuce krabicová

Zažij emotivní příběh a nezapomenutelné postavy ve hře The Last of Us, která získala více než 200 ocenění Hra roku.

Ve zpustošené civilizaci, kde řádí nakažení a otrlí přeživší, je unavený hlavní hrdina Joel najat, aby propašoval čtrnáctiletou Ellie z vojenské karanténní oblasti. Jenže to, co původně vypadá na jednoduchou prácičku, se brzy změní v brutální cestu napříč celou zemí.

Obsahuje kompletní příběh hry The Last of Us pro jednoho hráče a slavnou prequelovou kapitolu Left Behind, která popisuje události, jež navždy změnily životy Ellie a její nejlepší kamarádky Riley.

PŘEPRACOVÁNO PRO PlayStation 5
Hra byla kompletně od základů přepracována pomocí nejnovější technologie enginu PS5™ od Naughty Dog s pokročilou vizuální věrností, plně integrovanými funkcemi bezdrátového ovladače DualSense™ a dalšími funkcemi.

VĚRNÝ REMAKE
Zažij emotivní příběh a nezapomenutelné postavy Joela a Ellie ve hře The Last of Us a seznam se s událostmi, které navždy změnily životy Ellie a její nejlepší kamarádky Riley v kritikou oceňované prequelové kapitole Left Behind.

ÚPLNĚ NOVÝ ZÁŽITEK
Zcela přepracovaný původní zážitek, který je věrně reprodukován, ale obsahuje modernizované herní mechanismy, vylepšené ovládání a rozšířené možnosti přístupnosti. 

Ponoř se do vylepšeného příběhu vyprávěného pomocí prostředí, efektů, animací obličejů i zdokonaleného průzkumu a boje.