Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
EAP56000
EAN (čárový kód):
5030941123808
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.09 kg
Objem:
0.34 l
Značka:
Electronic Arts

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Sportovní
Lokalizace Angličtina
PEGI 3
Platforma Playstation 5
Typ distribuce krabicová
Verze Game Medium

Popis produktu

Vítejte v exkluzivním domově golfových turnajů kategorie Major. Zúčastněte se nejlepších podniků PGA TOUR v rámci sezóny bojů o FedEx Cup. Ovládněte ty nejlepší amatérské šampionáty v americkém národním turnaji Augusta National Women's Amateur, U. S Amateur a další elitní mezinárodní amatérské akce.

Exkluzivní domov série Majors, EA SPORTS™ PGA TOUR™ pro PlayStation®5 přináší prvotřídní golfovou hratelnost prostřednictvím Pure Strike s podporou ShotLink® a bezkonkurenční přístup k exkluzivním golfovým hřištím na světě.

 

HERNÍ PRVKY A VLASTNOSTI

Pure Strike s podporou ShotLink®

Díky oficiálním datům PGA TOUR ze systémů ShotLink® a TrackMan přináší Pure Strike jedinečné golfové švihy s pocitem plynulosti a realistickými výsledky při každém golfovém úderu. Pure Strike kombinuje specifické tendence golfistů s jedinečnou dynamikou hřiště a revolučním chováním míčku, což zaručuje špičkový zážitek z golfové hry.

Dynamika hřiště  

Unikátní dynamika hřiště, doplněná pečlivým vyladěním hřiště od odpaliště po green, zajišťuje, že každé hřiště nabízí unikátní pocit z hraní. Každá fairway, green a rough se pečlivě naskenují, ručně a jedinečně vyladí, aby simuloval individuální nuance různých hřišť a proměnných terénu, jako jsou nerovnosti, půdní pokryv a typ trávy.

Chování míče  

Revoluční chování míče se vyznačuje jedinečně citlivými reakcemi na ovládání, takže jakmile jednou vystřelíte, míček se otáčí, odskakuje a kutálí v reálném prostředí.

Zarnuje turnaje Majors

EA SPORTS™ PGA TOUR™ je exkluzivním domovem kategorie Majors, včetně Masters Tournament, PGA Championship, USA. Open Championship a The Open Championship. Zúčastněte se nejlepších akcí PGA TOUR v rámci série FedEx Cup. Ovládněte ty nejlepší amatérské šampionáty v americkém národním turnaji Augusta National Women's Amateur, U. S Amateur a další elitní mezinárodní amatérské akce.

Vaše kariéra, vaše cesta

Jak se ve hře zlepšujete, tak se v souladu se sjednoceným systémem RPG postupu vyjasňuje vaše cesta k titulu šampiona. Vytvořte si a upravujte vlastního hráče a rozvíjejte své dovednosti, abyste mohli vládnout každému hřišti a každé jamce jako profíci. V závislosti na svém stylu budete mít na výběr až 20 užitečných typů střel. Postupně si budete budovat a ladit své dovednostní portfolio, ať už jde o řízení, přiblížení, krátkou hru nebo patování. Utkejte se s ostatními o titul šampióna Majors a zapojte se do těch nejlepších herních událostí PGA TOUR v honbě na FedEx Cup. Ovládněte ty nejlepší amatérské šampionáty v americkém národním turnaji Augusta National Women's Amateur, U. S Amateur a další elitní mezinárodní amatérské akce.

Nejexkluzivnější hřiště na světě

Odpaliště je jenom vaše. K dispozici je 30 hřišť, včetně těch nejexkluzivnějších z celého světa, v ohromujícím provedení enginu Frostbite™, který přináší ty nejjemnější detaily v golfovém duchu. Nechte se pohltit úžasnou vizuální krásou a fotorealistickými detaily bezvadných, zásadních golfových hřišť z celého světa, s jedinečnou dynamickou technologií, abyste při každém odpalu mohli otestovat své dovednosti a čelit stejným výzvám jako profíci.

Předobjednejte si Standard Edition 

a získejte následující obsah 

  • Vybavení The PLAYERS
  • Putter Scotty Cameron
  • Sada vybavení Grand Slam