Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS4 Tower of Guns (Special Edition)

D
Kód:
KOP47857
EAN (čárový kód):
8718591181573
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.08 kg

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Angličtina
PEGI 7
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová

Tower of Guns je dynamická a náhodně generovaná střílečka ve stylu akcí ze staré školy. Něco jako mix mezi Binding of Isaac a Doom 2. Jestli chcete vyhrát, může se vám to podařit za hodinu. Může a nemusí, protože tak jednoduché to rozhodně nebude.

NEUSTÁLE ČERSTVÝ ZÁŽITEK
Náhodní nepřátelé, náhodné bonusy, náhodní bossové, spousta odemykatelných předmětů a zbraní… dokonce i náhodně generované úrovně! Když se usadíte před Tower of Guns, nikdy nebudete vědět, co máte čekat.

ŠÍLENÉ BONUSY
Už jste určitě hráli střílečky, kde jsou dvojskoky, ale hráli jste už hru, kde jsou stoskoky? Díky těm správným předmětům to v Tower of Guns bude možné!

BLÁZNIVÉ MODIFIKACE ZBRANÍ
V Tower of Guns nejsou zbraň a její vlastnosti nerozlučně spjaté. Máte rádi raketomety? Budete je mít ještě radši, pokud budete mít štěstí a narazíte na „brokovnicové“ vylepšení. Raketometná brokovnice je neskutečné maso. Kombinace jsou šílené a všechny stojí za to prozkoumat.