Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

P
Kód:
AMNP47293
EAN (čárový kód):
0810023038399
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.11 kg
Objem:
0.34 l

Popis produktu

Worlds Beyond Home: Zažijte všechny podivuhodné jevy, které Legenda o Nayutě nabízí, s HD grafikou, kvalitní hudbou, 60 snímky za sekundu a novými ilustracemi přidanými pro toto západní vydání!
Dovednosti pro každé roční období: Vydejte se do boje v akční hře v reálném čase a hádankami založenými na prostředí, které jsou ovlivněny aktuálním ročním obdobím. Využívejte kouzla a mocné dovednosti se zbraněmi podle ročních období k likvidaci nepřátel a odemykejte nové techniky na základě svých výkonů.
Oceán dobrodružství: Ponořte se do jiného druhu hry série Trails! Zažijte zlehčený, rozmarný příběh zakořeněný ve fantazii a objevování s celou řadou pestrých lokací a postav a navíc se spoustou dodatečného obsahu v podobě úkolů.


Nayuta tráví dny pozorováním hvězd nad svým ostrovním domovem a přemýšlením, co se skrývá za obzorem. Ačkoli lidé tvrdí, že moře, na kterém žijí, je ploché a konečné, Nayuta ví, že tam venku musí být víc, jen čeká na objevení
Občas nad Nayutovým domovem padají z nebe ruiny a hvězdy, které jako kdyby nabízely pohledy do jiných světů. Při průzkumu jedné takové zříceniny zachrání se svými přáteli malou vílí dívku jménem Noi. Ta Nayutovi řekne, že jí bylo ukradeno něco velmi důležitého, a požádá ho o pomoc, aby to získali zpět.
Tím začíná Nayutova cesta - cesta, která ho zavede daleko za hranice jeho ostrova, aby poznal nové světy a neobyčejné objevy!


Možnosti mluveného jazka: angličtina a japonština

Možnosti textu ve hře: angličtina