Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS4 Terminator: Resistance

Kód:
CPP46968
EAN (čárový kód):
5060112433061
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.08 kg
Značka:
Reef Entertainment

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Akční střílečka
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová

Terminator: Resistance je oficiálně licencovaná střílečka z první osoby zasazená do „Budoucí války“, tedy období, které jsme v ikonických filmech Jamese Camerona mohli spatřit jen letmo.

Příběh se odehrává v postapokalyptickém Los Angeles téměř 30 let po Dni zúčtování a jeho hlavním hrdinou je zcela nová postava ze světa Terminátora, Jacob Rivers, voják z Odboje vedeného Johnem Connorem. Přestože Jacob je pouze skromný vojín, brzy zjistí, že právě on se stal cílem nejnovější hrozby od Skynet a je v hledáčku terminátorů.

Skynet sice může mít předurčeno válku prohrát, ale za jakou cenu pro Jacoba? Zažij události vedoucí k rozhodující poslední bitvě o osud lidstva ve válce proti strojům!

Hlavní prvky:

  • Braň se proti strojům! Bojuj proti ikonickým protivníkům z filmů včetně T-800, i nepřátelům, kteří jsou ve světě Terminátora zcela noví!
  • Vyber si z arzenálu plasmových zbraní a prostřílej nebo se propliž skrze rozlehlá prostředí! Svět již neodpouští tolik jako dřív, proto budeš muset hledat kousky šrotu, díky kterému budeš moci obchodovat a vylepšovat svou výbavu.
  • Vyber si, jakým chceš být hrdinou. Zvyšuj úroveň svých dovedností, zatímco budeš prozkoumávat postapokalyptické Los Angeles. Dokonči příběhové mise a dostaň se až na vrchol odboje nebo pomoz svým přátelům v misích vedlejších.
  • Změň osud lidstva! Ochraňuj pestrou skupinu přeživších, z nichž každý má svou vlastní motivaci a původ. Tvé činy v průběhu hry ovlivní jejich přežití i samotný konec hry.