Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS4 Space Junkies VR

Kód:
USP406982
EAN (čárový kód):
3307216110699
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.08 kg
Značka:
UbiSoft

Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Playstation 4

Vydej se do zrádných orbitálních arén a bojuj ve smrtonosných herních režimech 1v1, 2v2, všichni proti všem a v královské hře. Pro hraní online je nutné členství ve službě PS Plus. Prodírej se závratnými rychlostmi orénami s raketovým batohem na zádech, uhýbej soupeřům, skrývej se před nimi a využívej prostředí k jejich obklíčení.

Vrhni se do boje s jednou zbraní v každé ruce, nebo jednu z nich zaměň za štít a blokuj útoky, které mohou přijít z jakéhokoliv směru. Nepřátelé tě mohou ohrozit z jakéhokoliv úhlu – tak nezapomeň kontrolovat i prostor nad hlavou.

ROZMANITÉ HRATELNÉ POSTAVY
Vyber si z pestré soupisky postav tu, která odpovídá tvé osobnosti, ať už půjde o drsné lidské vojáky nebo kraboidní mimozemšťany.

OBROVSKÝ ARZENÁL
Prostřílej se k cíli s pomocí působivé nabídky zbraní, mezi kterými nechybí brokovnice, elektromagnetická děla, praky, raketomety a spousta dalších. 

PŮSOBIVÝ BOJ
S PS VR můžeš snadno mířit zbraní na každého zašitého nepřítele, ať už ti číhá za zády nebo nad hlavou. Pozor na slepé úhly!