Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
SP4S6012
EAN (čárový kód):
711719787914
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.08 kg
Značka:
Sony

Parametr Popis
Žánr Akční
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Playstation 4

Nech se vysadit na zrádné bojiště, kde budeš vybaven pouze svým důvtipem. Lootuj vybavení a vyzraj na své nepřátele ve zběsilé střílečce žánru battle royale. Vytvoř dokonalého vojáka úplně od nuly a otestuj své dovednosti proti 99 dalším hráčům na třech jedinečných mapách. Jeden život. Jedna šance vyhrát. Vrhni se do vřavy sám, nebo vytvoř tým až 4 hráčů a budeš mít mnohem vyšší šanci na přežití a slávu.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) je online multiplayerová střílečka, která proti sobě staví 100 hráčů ve zběsilé bitvě na život a na smrt, kterou vyhrává poslední přeživší. Vyzkoušej si několik herních režimů. Režim War Mode ti umožní se respawnovat a získávat body potřebné k vítězství, nebo v začátečnickém režimu Shooting Range pro jednoho hráče vypiluj své střelecké dovednosti. Do hry PUBG na systém PS4 brzy přibude parádní stahovatelný obsah, takže si všechen ten masakr užiješ ještě víc.

● Přistaň v husté džungli nebo na zrádných ostrovech a využij jejich terén ve svůj prospěch.
● Popadni tu nejlepší zbraň, kterou najdeš. Čeká na tebe působivý výběr odstřelovacích pušek, pistolí, a dokonce i pánvička.
● Uprav si svou postavu a zbraně a nebuď jen součástí davu. Nebo naopak splyň s prostředím a nenech se odhalit.