Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

P
Kód:
AMNP44965
EAN (čárový kód):
5060941711941
Počet ks v balení:
3
Hmotnost:
0.42 kg
Objem:
0.34 l
Značka:
NIS America

Popis produktu

Ve hře Neptunia: Neptunia: Sisters VS Sisters hrajete za kandidátky na bohyně v čele s Nepgear, které se probouzejí z dvouletého spánku v Gamindustri, jež byla rozvrácena zrádnou hrozbou zvanou Trendi Phenomenon. Zatímco spali, obyvatelé Gamindustri začali používat jako hlavní způsob komunikace nové zařízení zvané rPhone, protože nemohli opustit své domovy, zatímco venku číhala monstra.
Nyní spolupracujte s novými i starými přáteli, abyste zabránili úplnému zničení Gamindustri, jak ho známe!

C-C-C-Combo Maker! Utvářejte komba a řetězte útoky v reálném čase. Převezměte kontrolu nad bojištěm v jedinečném taktickém akčním bojovém systému!
Získejte vzhled Planeptune - V průběhu hry objevíte zábavné doplňky, kterými můžete obléknout a přizpůsobit členy své party.
Slyšíte cvrlikání lidí? Na své cestě se připojte k sociální síti Chirper a plňte různé vedlejší úkoly, které zadávají lidé v nouzi, a získejte speciální odměny!
Match Game '23 - Na bojišti můžete mít najednou tři členy party. Spojte členy svého týmu s partnerem a získejte zvýšení statistik a bonusy k živlům. Čím silnější pouto, tím lepší bonus!

Možnosti dabingu: Angličtina a Japonština

Možnosti titulků: Angličtina