Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS4 Marvel's Spider-Man GOTY

N
Kód:
SP4S475831
EAN (čárový kód):
711719958208
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.08 kg
Značka:
Sony

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Žánr Akční adventura
Lokalizace České titulky
PEGI 16
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová

 

Game of the year edice obsahuje všechna DLC - "Město, které nikdy nespí" - tři později vydané kapitoly příběhu obsahující nové postavy a mise, ke stažení z obchodu PlayStation Store.

Díky úzké spolupráci vytvořily společnosti Marvel a Insomniac Games zcela nový autentický příběh o Spider-Manovi. Tohohle Spider-Mana ještě neznáš, ani z filmu. Tohle je zkušený Peter Parker, který si již dokáže mistrovsky poradit se zločinem v New York City. Zatímco se usilovně snaží o vyvážení svého chaotického osobního i pracovního života, čeká ho boj o osud devíti milionů Newyorčanů.

STAŇ SE SPIDER-MANEM
Po osmi letech v masce je již Peter Parker zkušený bojovník se zločinem. Vyzkoušej si plnou sílu zkušenějšího Spider-Mana v boji plném improvizací, dynamické akrobacie, plynulého pohybu po městě a interakcí s prostředím. Tohle už není žádný zelenáč, ale ten nejzkušenější Spider-Man, jaký se ve hře objevil.

PROŽIJ ORIGINÁLNÍ PŘÍBĚH
Světy Petera Parkera a Spider-Mana se střetávají v originálním a akcí nabitém příběhu. V tomto novém Spider-Manově světě se důvěrně známé kultovní postavy z obou životů představí v unikátních rolích.

TVÝM HŘIŠTĚM JE MARVELOVSKÝ NEW YORK
Velké jablko ožívá v dosud nejrozsáhlejším interaktivním světě od tvůrců z Insomniac. Proháněj se čtvrtěmi plnými života a vychutnávej si úžasné pohledy na ikonické marvelovské a manhattanské pamětihodnosti. Ve strhujících akčních scénách pak využívej k poražení padouchů okolní prostředí.