Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
AMNP47291
EAN (čárový kód):
0810023038054
Počet ks v balení:
20
Hmotnost:
0.1 kg
Objem:
0.34 l
Značka:
NIS America

Popis produktu

Dvojdíl Crossbell se poprvé objevuje na Západě!
 
Překlad těchto titulů byl svěřen dlouholetým fanouškům a díky odborným znalostem malého týmu je poprvé k dispozici západním hráčům!

--- 

Deluxe Edice obsahuje:

  • Plnou hru The Legend of Heroes: Trails to Azure
  • Digitální soundtrack "Songs of the City-State II"
  • "Special Support Section Case Files" Mini Art Book

Osud městského státu: V této hře si zahrajete finální arc Crossbell, který je klíčovou linií ve světě Trails Co čeká Lloyda Banningse a jeho sebranku spojenců?
Crossbellovy nejlepší síly: Vyzkoušejte nové bojové prvky představené v Trails to Azure, včetně Burst, Back Attack a dokonce i vlastního přizpůsobitelného auta. Setkejte se také s několika známými tvářemi ze série Trails of Cold Steel!
Síla z minulosti: Importujte uložená data z Trails from Zero a zažijte jiný příběh, včetně dodatečných scén z proběhnutých událostí a také zcela nové scény! Použijte také uložená data z Trails to Azure pro bonusy v nadcházejícím vydání Trails into Reverie!


Příběh ctižádostivého hrdiny Lloyda Banningse pokračuje v Trails to Azure!
Děj se odehrává jen několik měsíců po událostech hry Trails from Zero, v Crossbellu zavládl dočasný mír a oddíl speciální podpory se díky svým hrdinským činům ocitl v nově nabyté slávě a postavení.
Mír je však brzy narušen vzestupem několika organizací s postranními úmysly. Rámcem rostoucího napětí je sílící tlak Erebonského císařství a Kalvardské republiky, mezi nimiž se ocitá i Crossbell. V sázce je nyní bezpečí jejich domova a základy jejich týmu, a tak se Lloyd a jeho spojenci musí připravit na hrozby, které se objevují. Netuší, že Crossbell se brzy stane dějištěm vrcholného konfliktu, který rozhodne o jeho budoucnosti...


Volitelný voiceover: japonština

Jazykový formát (v textu hry): angličtina