Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

D
Kód:
USP404229
EAN (čárový kód):
3307215912690
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
UbiSoft

Parametr Popis
Žánr Společenská
Lokalizace Angličtina
PEGI 12
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová

HASBRO Family Fun Pack

Hasbro Family Fun Pack je zábava pro celou rodinu, obsahující čtyři různé hry. Balíček obsahuje následující hry: Boggle, Trivial Pursuit Live!, Monopoly Plus a Risk. Hra je ideálně určena pro děti, nebo jako zábava pro celou rodinu.

Popisy obsahovaných her: 

BOGGLE - Hra o schopnosti a rychlosti hledání slov v časovém limitu. Je třeba na herních kostkách najít co nejvíce možných slov.

TRIVIAL PURSUIT LIVE - Znáte oblíbenou hru chcete být milionářem? Zde v podobném duchu otestujete své znalosti a díky možnosti volby obtížnosti ji zvládnou zahrát i mladší věkové skupiny.

MONOPOLY PLUS - Oblíbené Monopoly z deskových her je nyní přeneseno do digitální podoby, kde budujete své město ve 3D prostředí!

RISK
Moderní podání kalsické hry, kde jde o světovou nadvládu. Z vaší hi-tech kontrolní místnosti budete vést armády do bojů. Pomocí taktického rádce IRIS budete rozmisťovat tanky, letectvo i pěchotu a mířit rovnou za vítězstvím.