Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS4 Constructor

Kód:
KOP40300
EAN (čárový kód):
5060057024126
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.08 kg
Značka:
System 3 Software Limited

Parametr Popis
Žánr Strategie
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Playstation 4
Typ distribuce krabicová

Ve městě, kde nic není příliš, nemůžete vystoupat na vrchol bez pořádně ostrých loktů. Chcete-li se proměnit z bezvýznamného majitele laciných nemovitostí v nechutně bohatého realitního magnáta, nezbude vám než uzavírat pochybné dohody a uchylovat se ke špinavým praktikám všeho druhu. Váš cíl v Constructoru je přitom prostý – nadělat jmění, nahromadit moc a zanechat po sobě trvalý odkaz.

BUDOVATELSKÁ STRATEGIE NARUBY
Ujměte se role nadějného majitele stavební firmy a jakýmkoliv způsobem se vypořádejte s konkurencí, abyste vybudovali vzkvétající a prosperující město. To zahrnuje nejenom neutuchající výstavbu obytných domů a továren, ale také nutnost věnovat se nekonečnému přílivu stížností vašich nájemníků, jakož i potřebu dohlížet na celý zástup nežádoucích. Tuto „barvitou“ skupinku zdegenerovaných postav lze nicméně využít i proti konkurenci, a to vtipným a katastrofickým způsobem!

ZATOPTE SVÝM KONKURENTŮM
Používání těchto nežádoucích elementů je jedním z klíčových herních prvků. Ať už budete terorizovat cizí čtvrť svými hrdlořezy, pošlete skupinu hipíků demonstrovat před konkurenční továrnu, necháte pana Šikulu „opravit“ plyn a elektřinu u sousedů nebo se odhodláte zapojit do svého podnikání mafii, vždy budete mít k dispozici nespočet způsobů, jak svým konkurentům pomoct okázale selhat!

HLAVNÍ PRVKY
- Propracovaná výuka provázející hráče úvodem hry.
- Zjednodušené uživatelské rozhraní usnadňuje ovládání a představuje dosud nejlepší systém pro ovládání strategických her na konzolích.
- Hrajte až ve čtyřech hráčích online proti svým přátelům nebo sami proti umělé inteligenci.
- Úžasná grafika a hromada nových prvků a budov!
- Režim Projektant vám umožňuje navrhovat vlastní města s různými scénáři, která poté můžete sdílet s přáteli a v nichž se můžete postavit ostatním hráčům online.