Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PS3 Medal of Honor: Airborne

D
Kód:
EAP3445
EAN (čárový kód):
5030930059088
Počet ks v balení:
15
Hmotnost:
0.12 kg
Značka:
Electronic Arts

Parametr Popis
Žánr FPS
Lokalizace Angličtina
PEGI 16
Platforma Playstation 3

Medal of Honor Airborne™,je posledním pokračováním kritikou vysoce ceněné frančízy EA Medal of Honor™, označované od jejího debutu v roce 1999 za průkopnický titul žánru first-person stříleček (FPS) z období II. světové války, dorazí na pulty prodejců 28. srpna 2007. Vedle zachování hlavních principů tohoto licencovaného produktu, jimiž jsou především historická přesnost a autenticita, Medal of Honor Airborne přinese do této série inovace, které hráčům nabídnou zcela nové způsoby hraní FPS s tématikou II. světové války – konkrétně půjde zejména o plně interaktivní zážitek seskoku padákem při výsadku. Medal of Honor Airborne bude dodávána pod značkou EA™ pro počítačový zábavní systém PLAYSTATION®3, videoherní systém Xbox 360™ od Microsoftu a PC.

„Medal of Honor Airborne představuje nový směr rozvoje této frančízy o inovace, které nejen posunou dál celou sérii MOH, ale budou mít rovněž dopad na další vývoj celého žánru FPS,“ vysvětlil Neil Young, viceprezident a generální manažer EA Los Angeles. „Už se nemůžeme dočkat srpnového data vydání, až si všichni budou moci novou Medal of Honor vyzkoušet. Bude to první hra s tématikou II. světové války, která hráčům umožní seskočit kdekoli a pak se pustit do boje způsob, jaký sami uznají za vhodný.“