Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Kód:
GN1100
EAN (čárový kód):
0094338513806
Počet ks v balení:
1
Hmotnost:
9.68 kg
Objem:
209.64 l
Značka:
XROCKER

Playstation herní židle/sedák s audiosystémem

Oficiálně licencováný produkt PlayStation® s audiosystém namontovaným na opěrce hlavy 2.0 (2 reproduktory). Pohodlná a všestranná podlahová židle s měkkým a hlubokým polstrováním, perfektní herní židle pro mladé hráče.

Praktická herní židle, kterou lze snadno sestavit, jednoduše rozložit a hrát! Stejně snadno ji lze sklopit a uložit. Je potažena umělou kůží, což usnadňuje její čištění.

Židle/sedák je ideální pro hraní na konzoli nebo mobilních zařízeních, ale může fungovat stejně dobře jako sedačka na čtení nebo lehátko pro sledování televize.

Rozměry: Š42 x D74,5 x V67 cm

Herní židle/sedák Playstation Geist je kompatibilní s většinou herních zařízení, včetně PS, PS Vita, Xbox 360, Wii, Wii U, 3DS, Xbox atd. Kompatibilní také s PS4 a Xbox One připojením k analogovým zvukovým výstupům RCA na vaší TV nebo zásuvce pro sluchátka. Pokud tyto zvukové výstupy na vašem televizoru nejsou k dispozici, může být zapotřebí další digitálně-analogový převodník (prodává se samostatně).

Obsah balení:
1x herní židle
1x sada audio kabelů
1x napájení