Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC The Sims 4 - Bundle Základní hra + Psi a Kočky

Kód:
EAPC05158
EAN (čárový kód):
5030944122747
Počet ks v balení:
0
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Electronic Arts

Parametr Popis
Žánr Simulátor
PEGI 12
Platforma PC
Typ distribuce krabicová

Speciální sada The Sims 4 obsahuje:

  • Základní hru The Sims 4 pro PC
  • Rozšíření The Sims 4: Psi a kočky

The Sims 4 

je hra simulující život, která vám umožní hrát se životem jako nikdy předtím. Budete tvořit a ovládat nové Simíky s rozumem, tělem a duší. Budovat jim domovy a prožívat s nimi příběhy příjemné i vzrušující.

Vytvářejte Simíky vybavené intelektem a emocemi a vyzkoušejte zcela nové intuitivní tvůrčí nástroje. S jejich pomocí snadno vytvoříte simíka dle svých představ a postavíte dům svých snů. Ovládněte mysl, tělo a srdce svých simíků a přiveďte své příběhy k životu.

Ve čvrté řadě The Sims se budete setkávat a samozřejmě ovládat, originální a okouzlující postavy Simíků, jejichž vzhled a chování se více přibližuje realitě.

V The Sims 4 budete moci přizpůsobovat celé prostředí a postavy za pomocí nových nástrojů a zároveň vaše výtvory budete moci velice jednoduše sdílet s přáteli a dalšími příznivci The Sims 4.

Hlavní rysy The Sims 4:

  • Noví Simíci - Vytvářejte a ovládejte nové Simíky s myslí, tělem a srdcem.
  • Inteligence - Vaši Simíci se budou pohybovat a působit mnohem přirozeněji než kdykoli předtím, například emoce se projeví i na stylu chůze. Vyberete osobnosti vašich Simíků, vyberete jim touhy, budete zkoumat hloubku celoživotních cílů prostřednictvím myšlenek svých Simíků, sociálních dovedností, kariéry a vzpomínek.
  • Emocionální hloubka - Poprvé Simíci žít s emocionální hloubku. Vaši Simíci mohou zažít 15 různých emočních stavů, které budou ovlivňovány jinými Simíky, akcemi, událostmi, vzpomínkami, nebo dokonce z oblečením a objekty, které vyberete.
  • Vaše volby budou ovlivňovat vaše hraní a příběhy vašich Simíků a můžete vyvolat intenzivnější reakce.
  • Nové kreativní nástroje - Nástroj vytvoření postav Simů je opravdu účinný, intuitivní a hlavně zábavný. Máte jedinečnou možnost vytvořit Simíky s detailní přesností a bez námahy postavit dům svých snů.
  • Zářivé Sousedství - Vyberete si ze spousty a rozmanitých úžasných prostředí pro život Simíků.
  • Bohaté odměny - Získejte nové objekty, oblečení, a vlastnosti za splnění úkolu, objevení směnky a odemkněte si účet "úspěchy".
  • Podělte se o své výtvory - Podělte se o domácnosti svých Simíků a získejte uznání od ostatních, nebo si stáhněte komunitní výtvory.