Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC Space Siege

V
Kód:
CPPC5714
EAN (čárový kód):
5907610719177
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Sega

Zboží nelze zakoupit.

Parametr Popis
Platforma PC

Hra nabitá taktikou, těžkou bojovou akcí a rozhodováním – to je Space Siege, zbrusu nová sci-fi akční RPG, kterou vyvinuli Chris Taylor a Gas Powered Games, tvůrci Dungeon Siege I, II a Supreme Commander. Při rozsáhlém útoku na zemi se pět kolonistických lodí pokusí evakuovat co nejvíce lidí. Avšak jen jediná z nich, Armstrong, z celého pekla vyvázne neporušena – ostatní padnou za oběť mimozemšťanům, kteří rychle obsadí celou planetu. Vaším úkolem je bránit zbytky lidstva a utkat se se zcela neznámými mimozemskými vetřelci. Na konci vás čeká nejhorší volba: obětujete pro záchranu lidstva své vlastní lidství?

K dispozici budete mít futuristické zbraně a zbroj, kybernetická vylepšení i robotického partnera, kterého můžete po libosti řídit, upravovat a vylepšovat. Ve hře Space Siege se můžete těšit na řadu misí (taktických i bojových), a to jak pro jednoho, tak i pro více hráčů. Během dobrodružství v rozsáhlých prostorách obřího Armstrongu se bude váš hrdina postupně zdokonalovat a přitom si budete stále pokládat otázku: Co to znamená, být člověkem?

Vlastnosti produktu:

» Taktická bojová akce – Obelstěte své nepřátele, přepadávejte je ze zálohy, odrážejte jejich útoky, kryjte se za vhodnými objekty a užívejte všech schopností, které máte k dispozici.
» Více způsobů, jak hru projít – Rozhodujte, jakým způsobem budete postupovat. Vypořádáte se s nepřekonatelnými okolnostmi a přesto zůstanete člověkem? Nebo se necháte vylepšit pomocí kybernetické technologie, abyste mohli lépe čelit všem nebezpečím? Vylepšete si svého protagonistu dalšími dovednostmi a zvláštními schopnostmi tak, aby co nejlépe odpovídal vašemu hernímu stylu.
» Vlastní robotický partner – Svého robopřítele HR-V můžete libovolně upravovat, vylepšovat mu zbroj, zbraně i přidávat zvláštní vybavení. Zadávejte mu útočné i obranné taktické úkoly, nebo společně provádějte zvláštní útočná komba.
» Mrazivý sci-fi příběh – Prožijte příběh o několika kapitolách a sami rozhodujte, jak se nejlépe vypořádat s krvelačnými mimozemšťany. Jednejte s desítkami cizích postav, z nichž každá má vlastní historii i osobnost. V této hře nepotkáte žádné „obecné NPC“.
» Online multiplayer – ve zvláštní kampani pro více hráčů, která byla vytvořena speciálně pro tento účel, mohou své síly spojit až 4 účastníci. Zároveň tu lze nastavit obtížnost a „tuhost“ nepřátel tak, aby co nejlépe odpovídali vašim schopnostem.
» Futuristická bojová technologie – špičkové zbraně a zbroj v kombinaci s kybernetickými vylepšeními vám nabídnou nadlidské schopnosti, které s sebou nesou četné výhody, ale i rizika.