Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

PC FIFA Manager 11 Classic

D
Kód:
EAPC019524
EAN (čárový kód):
5030930102654
Počet ks v balení:
25
Hmotnost:
0.14 kg
Značka:
Electronic Arts

Zboží nelze zakoupit.





Parametr Popis
Žánr Sportovní
Platforma PC

FIFA MANAGER 11 přichází s velkým množstvím vylepšení, jejichž cílem je proměnit hru v dosud nejautentičtější díl celé série a současně co možná nejvíce zmenšit bariéry pro její zvládnutí pro začátečníky.

Zkušenější fotbaloví manažeři však ocení nový a vylepšený systém taktických nastavení, který umožňuje provádět rychlejší a hlubší změny.

Nová a do vysokého stupně detailu propracovaná herní obrazovka s děním na hřišti dovoluje manažerům bleskově předávat instrukce jednotlivým hráčům, stejně jako měnit herní styl celého týmu například prostřednictvím dokonalejšího nastavení zahrávání standardních situací a ofenzivního/defenzivního chování hráčů.

Mezi další rozšíření patří nový způsob losování pohárů, speciální status pro derby, přepracovaný systém úrovní hráčů, zkušenostní systém, vyhledávání hráčů a mód turnaje mistrovství světa, který lze hrát jako samostatnou minihru. Kromě toho prošel změnami i celý systém přestupového trhu tak, aby co nejvíce reflektoval skutečný kalendář fotbalových přestupů.

Onlinový mód, který měl úspěšnou premiéru ve FIFA MANAGER 10, byl podstatně rozšířen a nově je do něj zaveden systém akčních karet, umožňující mnohem přímější ovlivňování průběhu hry.

Související zboží




Speciální přání


captcha image

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.