Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Ubisoft představil sběratelské edice Assassins Creed IV Black Flag pro region EMEA

Ubisoft odhalil obsah sběratelských edic Assassins Creed IV Black Flag pro EMEA region. Hra Assassins Creed IV Black Flag vychází pro Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U a PC.

[Celý článek]

Ubisoft vypustil podrobnosti o sběratelských edicích hry Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist

Ubisoft vypustil podrobnosti o sběratelských edicích hry Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist v regionu EMEA pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

[Celý článek]

Assassins Creed IV Black Flag bude obsahovat české titulky

ConQuest entertainment a.s. s potěšením oznamuje, že jedna z nejočekávanějších her od francouzského vydavatele Ubisoft, Assassins Creed IV Black Flag, bude obsahovat české titulky pro platformy Xbox 360 a PlayStation 3. Assassins Creed IV Black Flag vychází pro Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U a PC. K dispozici hra bude 31. října 2013 pro Xbox 360, PlayStation 3 a Wii U.

[Celý článek]

Cesta do divoké doby pirátů s Assassin’s Creed IV

Dnes Ubisoft oznámil Assassins Creed IV Black Flag, další díl nejlépe  prodávané série společnosti. Assassin's Creed IV Black Flag představí zcela nového hrdinu  a bude obsahovat nejvíce různorodého prostředí světa Assassin's Creed, který kdy byl vytvořen.

[Celý článek]

Ubisoft oznámil Watch_Dogs na PlayStation 4

Po oznámení konzole PlayStation ® 4 od společnosti Sony Computer Entertainment Inc (SCE), Ubisoft předvedl velmi očekávanou akční adventuru s otevřeným světem Watch_Dogs, která bude k dispozici na launch této nové konzole.

[Celý článek]

Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist bude obsahovat české titulky

ConQuest entertainment a.s. s potěšením oznamuje, že jedna z nejočekávanějších her od francouzského vydavatele Ubisoft, Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist, bude obsahovat české titulky pro platformy Xbox 360 a PlayStation 3. Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist vychází 22. srpna 2013 pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC.

[Celý článek]

Rayman Legends vyjde na PlayStation 3 a Xbox 360 již letos

Ubisoft oznámil, že Rayman Legends, který byl již oznámen na Wii U od Nintenda, vyjde rovněž na Playstation 3 a Xbox 360. Všechny verze jsou očekávány na začátku září 2013.

[Celý článek]

Dead Space 3 vychází

Hra Dead Space 3 dnes vychází a chlubí se úspěchem u světové kritiky - je označována za jednu z nejlepších her této generace.

[Celý článek]

GRID 2 vychází 31. května 2013

Codemasters oznamuje, že GRID 2, dlouho očekávané pokračování hry GRID, držitel ceny  BAFTA na kterém pracuje Codemasters Racing Studios, vyjde 31.května 2013 pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC

[Celý článek]

Crysis 3 - The 7 Wonders - Episode The Perfect Weapon

Nové video v sérii Sedmi divů Crysis 3 od režiséra Alberta Hughese.

 

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.