Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 7. 2022, Nintendo, Switch, Tisková zpráva
 

Xenoblade Chronicles 3, nejnovější díl kritiky oceňované RPG série, dnes vychází na Nintendo Switch. Můžeme se těšit na velkolepý příběh, jehož ústředním tématem je „život“. Xenoblade Chronicles 3 také nabízí ideální odrazový můstek pro nováčky, kteří se chtějí nechat pohltit obrovským RPG světem s dynamickými postavami, bohatým příběhem a dobrodružstvím epického rozsahu.

Aionios, svět hry Xenoblade Chronicles 3, je kulisou nekonečného konfliktu mezi dvěma znepřátelenými národy: Keves a Agnus. Díky náhodnému setkání se skupina šesti vojáků pocházejících z obou znepřátelených světů, rozhodne zapomenout na vzájemné rozdíly a spolupracovat na odhalení nové hrozby - mnohem větší, než jakou je jejich neustálý boj. Hráči se mohou připojit k Noahovi, Mio a jejich přátelům a budou cestovat impozantní krajinou, bojovat s divokými tvory, a hlavně se pokusí přerušit nekonečný koloběh násilí, který spoutává jejich domoviny.

Stejně jako v předchozích hrách Xenoblade Chronicles začínají bitvy střetem s nepřáteli přímo v terénu. Hráči mohou ovládat Noahovu šestičlennou družinu a v průběhu dobrodružství se setkávají s dalšími postavami, které se mohou k výpravě připojit jako podpůrné postavy. Každý bojovník má v bitvě svou vlastní roli, což umožňuje rozmanité strategie. Jejich třída ovlivňuje způsob, jakým postavy bojují, a k vítězství jim pomohou mocné schopnosti, zvané Arts. 

Specifické týmové dvojice v družině mohou také využít systém Interlink a spojit se do obří formy zvané Ouroboros.

Placený Expansion Pass pro Xenoblade Chronicles 3 bude vydáván postupně ve čtyřech etapách*, od uvedení hry na trh až do konce roku 2023. Dodatečný obsah rozšíří hráčům cestu světem Aionios o užitečné předměty, nové oblečení a barevné varianty, náročné bitvy, další úkoly, nové postavy hrdinů a nakonec i nový příběhový scénář.

*Pro přístup ke stahovatelnému obsahu je nutné vlastnit hru Xenoblade Chronicles 3 (evropskou verzi) na konzoli Nintendo Switch. Balíčky obsahu nelze zakoupit samostatně. DLC bude možné hrát až po datu vydání. Množství volného místa potřebného pro jednotlivé obsahové balíčky bude oznámeno později na oficiálních stránkách. Je možné, že v rámci Expansion Passu budou distribuována i další DLC.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.