Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

F1 2013 dnes přijíždí na pulty obchodů.

Ještě před víkendovým závodem Formule 1 - FORMULA 1 Velká Cena Koreje - přijíždí na pulty ochodů vysoce očekávaná hra F1 2013 od Codemasters®’ ve verzi pro Xbox 360, PLAYSTATION® 3 a Windows PC. 
Fanoušci se mohou podívat na F1 2013 v akci ve zbrusu novém launch videu. To ukazuje poslední vylepšení, které přináší dokonalé ponoření do sezóny  2013, stejně jako nový klasický obsah. Trailer je k vidění na www.formula1-game.com.

[Celý článek]

Odhalení historických jezdců,vozů a tratí z 80. a 90.let v F1 2013

 Schumacher, Mansell & Prost mezi legendami, které se objeví v F1 2013 – nové video se záběry ze hry k dispozici na: http://www.youtube.com/watch?v=4agtKpqVvI8
28. srpna 2013 – Codemasters dnes odhalili úplný seznam historického obsahu, který se objeví v F1™ 2013 a v limitované F1 2013: CLASSIC EDITION. F1 2013 je nejnovější přírůstek do cenami ověnčené série videoher disponujících oficiální licencí FORMULE 1, která vychází 4. října na Xbox 360, Playstation 3 a Windows PC.

[Celý článek]

Launch video ukazuje nový závodní svět, zatímco Grid 2™ právě přijíždí na pulty obchodů

Nový závodní svět je připraven na launch stejně jako GRID 2™ od Codemasters® přijíždí na pulty obchodů v Evropě i Severní Americe. Spolu s dlouho očekávaným vydáním hry pro Xbox 360®, PLAYSTATION®3 a Windows® PC, vydává Codemasters nový gameplay trailer, který ukazuje nejlepší auta, akce, lokace a závodníky pohromadě v GRID 2 v nové celosvětové soutěži World Series Racing. Video je možné shlédnout zde: www.youtube.com/gridgame.

[Celý článek]

Před nastávajícím víkendovým Indy 500, Codemasters® odhalili GRID 2™ Indycars v akci na slavném okruhu

Před nastávajícím víkendovým závodem Indy 500 dnes Codemasters® odhalili nové gameplay video GRID 2, které ukazuje Dallara IndyCars v závodu na světově proslulé okruhu Indianapolis Motor Speedway; video naleznete ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=WyN6yL7BBMA. 

[Celý článek]

Ještě propracovanější - detaily multiplayeru z GRID 2™ představeny!

Codemasters® včera vydali nové video gameplay GRID 2™ , které představuje skvěle herní Driftové eventy a odhaluje klíčové asijské lokace, jako je dokonce Hong Kong. 

Video je ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=Cr4yTAKzBGA

[Celý článek]

Nový vývojářský deník F1 2012 představuje prvky umocňují zážitek Formule 1

Codemasters dnes vydal další část vývojářského deníku o tvorbě F1 2012, která vychází 21. září 2012 na Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Nový vývojářský deník přibližuje pokrokovou fyziku, počasí, ozvučení a další prvky, které jsou představeny vedle in-game a real-life záběrů ve videu.

[Celý článek]


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.