Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

3. 7. 2024, Novinka, Umax
 

Navrhli jsme pro Vás moderní a kompaktní notebook Umax VisionBook 15WN Plus, který najde svoje uplatnění v domácnostech, na cestách, ve škole i ve firmách. Použitý procesor Intel Alder Lake N100 je navržen tak, aby poskytoval dostatečný výkon pro každodenní práci, přičemž zároveň minimalizuje spotřebu energie a tepla. Ideální volba pro ty, kteří hledají spolehlivý a tichý notebook pro práci i zábavu. Moderní technologie, tichý provoz bez větráku, atraktivní štíhlý design, kvalitní a velký Full HD displej 15,6" IPS, možnosti rozšíření a skvělý poměr cena / výkon jsou hlavními benefity této novinky. Potěší podsvícená komfortní a velká klávesnice s českými i slovenskými znaky včetně numerické části a velmi dobrá konektivita. Nechybí 2MP webová kamera s vlastní krytkou pro větší bezpečnost.

Klíčové benefity:

  • procesor Intel Alder Lake N100
  • 8GB DDR4 RAM SO-DIMM
  • 256 GB SSD M.2 SATA (podpora NVME)
  • 15,6" IPS FHD displej 1920x1080
  • GBit LAN, duální AC Wifi, Bluetooth 5.1
  • HDMI port, 3 x USB 3.0, Type-C port (data)
  • velký touchpad a podsvícená klávesnice s numerickou částí
  • tichý chod bez větráku s pasivním chlazením
  • 2 Megapixelová kamera s posuvnou krytkou

Skvělá konektivita včetně Gbit LAN portu

VisionBook 15WN Plus nabízí celou řadu užitečných portů pro maximální využití a konektivitu. Potěší Gbit LAN port pro snadné připojení do firemní sítě. Notebook nabízí bezdrátové technologie Bluetooth i duální AC Wifi. Po stranách notebooku najdete 3 x USB 3.0 porty pro připojení externích zařízení. K monitoru nebo televizi se snadno připojíte díky klasickému HDMI výstupu. Moderní Type-C port je určen pro připojení zařízení jako jsou flash disky apod. Nechybí 3,5 mm jack pro připojení sluchátek nebo reproduktorů.

Procesor Intel Alder Lake N100
VisionBook 15WN Plus je osazen nejnovějším čtyřjádrovým procesorem na bázi Intel Alder Lake-N s maximální pracovní frekvencí 3,4 GHz. Procesor Intel N100 nabízí až o 40% vyšší výkon proti předchozí generaci a zaručuje tak plynulý chod a bezproblémové použití notebooku v celém spektru možností od streamování a prohlížení webů přes kancelářské aplikace až po hraní her. Ideální volba pro ty, kteří hledají spolehlivý a tichý notebook pro práci i zábavu.

Podsvícená klávesnice s numerickou částí
VisionBook 15WN Plus nabízí velkou podsvícenou klávesnici s velkými a příjemnými tlačítky pro snadné a komfortní psaní. Klávesnice je umístěna po celé šířce notebooku a obsahuje numerickou část pro snadné zadávání číslic. Potěší možnost přepínání mezi klávesovými zkratkami a klávesovými zkratkami.

Tichý chod bez ventilátoru s pasivním chlazením
Pro maximální komfort při práci jsme při výrobě notebooku použili speciální chladící modul, díky němuž je notebook absolutně tichý při jeho používání a neruší Vás žádný obtěžující hluk ventilátoru.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.