Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

6. 3. 2013, hry, PS4, Tiskové zprávy, Ubisoft, Wii U, X360
 

Dnes Ubisoft oznámil Assassins Creed IV Black Flag, další díl nejlépe  prodávané série společnosti. Assassin's Creed IV Black Flag představí zcela nového hrdinu  a bude obsahovat nejvíce různorodého prostředí světa Assassin's Creed, který kdy byl vytvořen.

Hra vzniká pod hlavičkou týmu v Ubisoft Montreal s podporou studií v Annecy, Bukurešti, Kyjevě, Quebeku, Singapuru a Sofii, pracuje se na něm již téměř dva roky. Assassins Creed IV Black Flag vyjde pro Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U a PC. K dispozici bude hra 31. října 2013 pro Xbox 360, PlayStation 3 a Wii U.

"S novým hrdinou jsme vytvořili zatím nejvýraznější a nejvíce unikátní Assassin's Creed hru a přitom respektovali pilíře série, která se těší tak veliké oblibě u fanoušků," řekl Yves Guillemot, generální ředitel společnosti Ubisoft. "Assassin's Creed IV Black Flag je založen na pravdivém, drsném, vzrušujícím a legendárním období, která nedchne jak dlouholeté fanoušky série, tak i úplné nováčky."

Assassins Creed IV Black Flag vypráví příběh Edwarda Kenwaye, mladého Brita s touhou po nebezpečí a dobrodružství. Edward je nelítostný pirát a zkušený bojovník, který se zaplete do starověké války mezi templáři a asasíny. Hra se odehrává na počátku 18. století a obsahuje jména některých z nejznámějších pirátů historie jako Blackbeard či Charles Vane a zavede hráče na cestu po celé západní Indii v době, jenž je nazývána zlatý věk pirátů.

Zákazníci, kteří si zakoupí Assassin's Creed IV Black Flag na PlayStation 3 a PlayStation 4, si mohou stáhnout 60 minut hry navíc přes PlayStation Network.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.