Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nintendo Switch Pro Controller Splatoon 3 Edition

Z
Kód:
NSP1422
EAN (čárový kód):
045496431617
Počet ks v balení:
12
Hmotnost:
0.38 kg
Objem:
2.48 l
Značka:
Nintendo

Parametr Popis
Výrobce Nintendo

Tematický Splatoon 3 Nintendo Switch Pro Controller i ochranné pouzdro budou dostupné ve stejný den jako samotná hra, tedy 9. září.

Nintendo Switch Pro Controller je prémiovým produktem, který se může pochlubit prémiovým úchopem a polo průhledným pláštěm. Má stejná tlačítka jako konzole Nintendo Switch v handheld módu a je navržen tak, aby se držel a kontroloval snáze, než ovladače Joy-Con! Dalším významným rozdílem je to, že zatímco levý Joy-Con používá jako směrové šipky jiná tlačítka, Nintendo Switch Pro Controller má tradiční ovládací plochu ve tvaru kříže.

Tento ovladač je vybavený dvojicí lineárních rezonačních spouštěčů s vlastní schopností působit HD vibrace podobné těm u ovladačů Joy-Con. Funkce HD vybrací zabudovaná do nové generace ovladačů společnosti Nintendo vytváří pohlcující herní zážitek, kterého pouze za využití obrazu a zvuku není možné dosáhnout!

Díky zabudované NFC plošce může Nintendo Switch Pro Controller taktéž využívat amiibo figurky a karty! Tento ovladač je vybaven standardním USB konektorem typu C a v balení se nachází také USB kabel typu C pro potřeby jeho nabíjení.

Související zboží