Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
GTL4064
EAN (čárový kód):
5702017155531
Počet ks v balení:
4
Hmotnost:
0.78 kg
Objem:
6.92 l

Stavebnice LEGO® Star Wars™ 75327 Helma Luka Skywalkera přináší autentické detaily a skvělé zpracování. Seznam se s výzbrojí mistra Jedi a vystav si tenhle skvělý sběratelský kousek. Jedná se o vůbec první otevřenou helmu některého z hrdinů ságy. Nechybí podstavec s informačním štítkem. Můžeš se těšit na mikrofon, vnitřní vycpávky i průhledné dílky červené helmy. LEGO® helma Luka Skywalkera je součástí kolekce helem ze ságy Star Wars. Nezapomeň také na další kousky.

LEGO® Star Wars™ je skvělá zábava pro malé i velké příznivce této nesmrtelné ságy. V mžiku tě přenese do legendárního světa Hvězdných válek, kde můžeš bojovat proti Temné straně Síly. Čeká na tebe mnoho akce a dobrodružství!

Otevřete dětem bránu do galaxie plné kreativních dobrodružství. Fanoušci si zamilují autentické prvky podněcující k tvořivému hraní.

Společnost LEGO Group vyrábí repliky kultovních bojových lodí, vozidel, míst a postav ze světa Star Wars již od roku 1999. Tato řada obsahující pestrou škálu zábavných stavebnic, které ohromí fanoušky všech věkových kategorií.

Vlastnosti:

·         stavebnice určená pro všechny příznivce Hvězdných válek

·         nabízí spoustu akce a dobrodružství

·         skvělá zábava pro děti i dospělé

·         vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků

·         stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku

·         kostky LEGO® splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

·         helma Luka Skywalkera

·         podstavec s informačním štítkem

·         návod 

Materiál: plast

Věk: 18+

Počet dílků: 675ks

Rozměry: 19 x 12 x 13 cm

Země původu: EU