Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

N
Kód:
GTL2808
EAN (čárový kód):
5702017035949
Počet ks v balení:
2
Hmotnost:
0.8 kg
Objem:
6.86 l

Vstupte do světa Minecraft™ a zažijte originální herní prostředí na vlastní kůži. Příšera z džungle od LEGO® Minecraft™ představuje nebezpečí pro každého. Tato kreativní stavebnice obsahuje obávané monstrum a také celou řadu postav a prvků z říše Minecraft. Hráči Minecraftu budou mít nepochybně radost z tohoto obrovského, hrůzu nahánějícího monstra. Příšera z džungle je díky masivní pohyblivé hlavě, otevírací tlamě a pažím drtícím kosti opravdovou celebritou říše Minecraft. Stavebnice dále obsahuje průzkumníka, archeologa, začarovaného Creepera, kostlivce, železného golema a kloubovou rostlinu s chňapajícími okvětními lístky, takže vybízí k nejrůznějším formám zábavného a kreativního hraní. Děti, které jsou hrdé na svou vášeň pro hru Minecraft, mohou v přestavitelných kulisách vytvářet stále nové modely, které rozhodně zaujmou.

Stavebnice LEGO® Minecraft byly vytvořeny podle slavné počítačové hry Minecraft. Umožňuje vytvořit vlastní 3D svět plný krychliček. Dětem nabízí skvělou zábavu, rozvíjí jejich kreativitu i představivost. Spoj tuto sadu s dalšími stavebnicemi a vytvoř si vlastní svět LEGO® Minecraft.

Vlastnosti: 

·         stavebnice inspirována populární hrou Minecraft

·         vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků

·         stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku, rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii

·         kostky LEGO® splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

·         skvělá zábava pro malé i velké děti

Obsah balení:

·         příšera z džungle

·         průzkumník a archeolog, začarovaný Creeper, kostlivec,  železnéý golem a kloubovou rostlinu s chňapajícími okvětními lístky

·         další skvělé doplňky

·         návod

Materiál: plast

Věk: 8+

Počet dílků: 489ks

Země původu: EU