Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

LEGO DUPLO Town 10961 Letadlo a letiště

N
Kód:
GTL5074
EAN (čárový kód):
5702017086439
Počet ks v balení:
4
Hmotnost:
0.5 kg
Objem:
5.82 l

V LEGO® DUPLO městě najdeš spoustu možností, jak si hrát. Čekají na tebe různá vozidla, stavby i lidé. Obdivuj propracované LEGO® letiště s otočnou řídicí věží, která dává letadlům pokyny a terminálem s otevíracími

Děti potěší spousta zajímavých detailů. LEGO® letadlo má odnímatelnou střechu, aby sis mohl hrát i uvnitř. Pilot už čeká na pasažéry. Nastup do letadla a užij si parádní dobrodružství.

Díky zářivým barvám a roztomilým postavičkám si děti tuto inovovanou LEGO® stavebnici zamilují. Velké kostky LEGO® DUPLO umožňují snadné držení a manipulaci, stavění tak bude úžasná zábava.

LEGO® DUPLO je nekonečným zdrojem tvořivé zábavy pro všechny malé děti od 1,5 až do 3 let. Kostky jsou speciálně navrženy tak, aby skvěle padly do malých ruček a aby byly zároveň absolutně bezpečné, takže je snadno uchopí, umístí a znovu rozpojí, aniž by omezovaly jejich kreativitu.  Sadu lze snadno spojit s ostatními stavebnicemi LEGO® DUPLO pro ještě více tvořivé legrace.

Vlastnosti:

·         zábavná tvořivá LEGO® hra

·         vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků padnoucí do malých dětských rukou

·         stavění z dílků trénuje trpělivost, stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku, rozvíjí kreativitu a podporuje fantazii

·         kostky LEGO® splňují ty nejvyšší bezpečnostní standardy

Obsah balení:

·         letiště

·         letadlo

·         3 figurky

·         doplňky

·         návod 

Materiál: plast

Věk: 2+

Rozměry: 22 x 38 x 29 cm

Počet dílků: 28ks

Země původu: EU