Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Super Mario RPG vychází na Nintendo Switch už zítra

Dejte dohromady skupinu nepravděpodobných hrdinů a vydejte se za cílem rozmarného úkolu opravit Star Road v Super Mario RPG, které vychází na Nintendo Switch už zítra 17. listopadu. Původní hra vyšla pouze na Super NES, a to jak v Japonsku i severní Americe, nyní se tak vůbec poprvé podívá i do Evropy v přepracované podobě s novým grafickým zpracováním. 

[Celý článek]

Hra WarioWare: Move it! pro Nintendo Switch vás již dnes bláznivě rozpohybuje

Vemte do ruky dvojici ovladačů Joy-Con a začněte se hýbat díky hře WarioWare: Move It! S těmito ovladači můžete jemně třást, tančit, vrtět a dělat další různé vylomeniny v mnoha mikrohrách, z nichž každá trvá jen pár zábavných sekund. 

[Celý článek]

Super Mario Bros. Wonder dnes vychází na Nintendo Switch

Překvapení čekají za každým rohem, protože dnes vychází Super Mario Bros. Wonder pro Nintendo Switch. Princ Florian pozval Maria a jeho přátele do Flower Kingdom, ale nepozván se objeví další starý známý. Bowser a jeho přisluhovači se vetřou na večírek a ukradnou Wonder Flower, který spojí Bowsera s hradem Prince Floriana a promění ho v plovoucí pevnost. 

[Celý článek]

Nové autodráhy Carrera GO! Závodní série DTM, F1, Hot Wheels, filmové postavy Sonic, Cars, Nintendo a další

Autodráhy Carrera GO od 3,6m do 9m s auty DTM, F1, Hot Wheels, Sonic, policie, CARS, Nintendo a další!

[Celý článek]

Závodníci, nastartujte motory! Kvalifikace na Mario Kart 8 Deluxe European Championship začíná už tuto sobotu 19. srpna

Nintendo hledá ty nejlepší hráče Mario Kart 8 Deluxe v rámci prvního Mario Kart 8 Deluxe European Championship! Vše odstartuje první kvalifikací už tuto sobotu 19. srpna. 24 nejrychlejších evropských závodníků (8 z každé kvalifikace) si to rozdá ve velkém finále, které je na pořadu na začátku října ve Frankfurtu nad Mohanem. Právě zde bude korunován evropský šampion!

[Celý článek]

Nimbustor 2 Gen2 a Nimbustor 4 Gen2, - Výkonné NAS servery s M.2 NVME SSD sloty, dvěma 2,5GbE ethernetovými porty a HDMI 2.0b

Asustor uvádí na trh druhou generaci NAS modelů Nimbustor - Gen2, Lockerstor 2 Gen 2 (AS5402T) a Lockerstor 4 Gen 2 (AS5404T)  s procesorem Intel Celeron, vybavené dvěma 2.5Gb ethernetovým porty, NVMe SSD sloty, které přináší vyšší výkon za příznivou cenu.

[Celý článek]

Hra Pikmin 4 dnes vychází na konzoli Nintendo Switch

Dnes vychází hra Pikmin 4 pro konzoli Nintendo Switch přinášející nová rozkvetlá dobrodružství. Na zvláštní vzdálené planetě uvízla skupina vesmírných cestovatelů a čeká na záchranu. Jako nejnovější členové jednotky Rescue Corps hráči zachytí SOS signály a vydají se objevovat neznámý svět obývaný roztodivnými stvořeními.

[Celý článek]

Výkonný 11

Umax uvedl na trh výkonný osmijádrový tablet VisionBook 11 LTE  Pro s podporou 4G technologie, velkým 10,95" IPS displejem (2000x1200), 6GB RAM, GPS a operačním systémem Android 12

[Celý článek]

Všechny novinky

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Obsah košíku

Aktuality

Objevte svou vášeň pro módu! 3. 11. 2023


Objevte svou vášeň pro módu!

Vykročte stylově do módního světa a staňte se světovým influencerem ve hře Fashion Dreamer, jež právě dorazila na konzoli Nintendo Switch.


Zpátky na stopě zločinu 6. 10. 2023


Zpátky na stopě zločinu

Přijďte na kloub neobvyklé záhadě v Detective Pikachu Returns, nyní dostupné na Nintendo Switch!


Dvě klasická dobrodružství se vrací v HD! 22. 9. 2023


Dvě klasická dobrodružství se vrací v HD!

Dvě listnatá dobrodružství v jednom balení – Pikmin 1+2 právě vyšel i ve fyzické verzi!


Vítejte v Azorii! 8. 9. 2023


Vítejte v Azorii!

Nastal čas vybudovat nový magický domov! Vydejte se vstříc kouzelnému domovu vašich snů ve hře Fae Farm, jež právě vyšla na Nintendo Switch.


Disney Illusion Island – nyní dostupné! 28. 7. 2023


Disney Illusion Island – nyní dostupné!

Připojte se k Mickeymu a jeho přátelům při záchraně světa ve hře Disney Illusion Island. Běhejte, houpejte se a skákejte skrz tento záhadný ostrov, řešte hádanky a postavte se epickým bossům v až čtyřčlenné kooperaci!


Každý hraje. Každý paří. 30. 6. 2023


Každý hraje. Každý paří.

Je čas odstartovat pořádnou party! Everybody 1-2-Switch! právě vyšlo na konzoli Nintendo Switch.